Kaza Tespit Tutanağı Uygulaması Gezginler İndir iPhone ve iPad için Kaza Tespit Tutanağı Uygulaması (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Trafikte başımıza ne geleceği genellikle bilinmez ve her gerçekleşen pek çok trafik kazası sonucunda hem can hem de mal kayıpları yaşanır. Özellikle araç sahiplerinin büyük zararlardan korunması için yaptırılan kasko için kazalarda birer tutanak tutulması gerekmektedir. Anadolu Sigorta’nın hazırladığı bu kaza tespit tutanağı uygulaması iPhone ve iPad sahiplerinin yüzünü güldürecektir ve kolayca tutanakların hazırlanmasını ve sigortaya gönderilmesini sağlamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama telefonunuza yüklü durumdaysa kaza gerçekleştirmenizin ardından hemen onu açmalı, araçların fotoğraflarını çekmeli ve şemayı kullanarak kazanın hangi konumda gerçekleştiğini belirlemelisiniz. Belirlenen tutanak çok hızlı bir şekilde hazırlanabilmekte ve ardından Anadolu Sigorta’ya otomatik olarak gönderilmektedir.

Aynı zamanda aracınıza dair bilgileri den uygulamaya girerek tutanağı daha da hızlı kullanabilirsiniz. GPS bilgileri kullanılarak kaza mahali de otomatik olarak doldurulmakta ve adres ile uğraşmanıza gerek kalmamaktadır. Çarpışma yerinin kolayca çizilebilmesi ve sonucun her iki sürücünün de e-posta adresine gönderilebilmesi ise uygulamayı daha da kolay hale getirenlerden bir tanesi.

Kaza Tespit Tutanağı Uygulaması

Kaza Tespit Tutanağı Uygulaması Ekran Görüntüleri

  • Çarpışma taslağı
  • Araç bilgileri
  • Tutanak
  • Ana menü
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar