Kâtibim Okul Zili Programı Gezginler İndir Okul Zili Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Melodi ayarları yardımı öğrenci giriş zili, öğretmen giriş zili ve öğrenci çıkış zilleri için istenirse ayrı ayrı melodiler seçilebilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Öğrenci ve öğretmen giriş zilinden sonra istenirse öğrenci ve öğretmen için hazır anons çalabilirsiniz.

Zaman tablosu yardımı ile giriş-çıkış
lerini kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

Müzik listesi yardımı ile istenilen teneffüslerde öğrencilere eğitici sesli mesajlar dinletebilir veya müzik yayını yapabilirsiniz.

Güç kontrolü sayesinde COM1, COMveya LPTportunu kullanarak okul zilinin kullandığı anfiyi kontrol edebilirsiniz. Bu sayede ders esnasında istenmeyen seslerin hoparlörlere gitmesini ve anfinin boyu açık kalmasını engelleyerek güç tasarrufu sağlayabilirsiniz. 

Windows sesini sıfırlama özelliği sayesinde portlar kullanılmadan ders esnasında bilgisayardaki oluşacak seslerin hoparlörlere gitmemesi için Windows’un sesi, ses denetiminden otomatik olarak ders süresince sıfır seviyesine çekilmektedir. 

Zamanlanmış görevler bölümü ile giriş-çıkış
leri dışında toplantı zili veya herhangi bir
te başka zil çalınacaksa bu bölümden ayarlanabilmektedir. “Elle kontrol et” seçeneği ile istediğimiz zaman giriş zili, çıkış zili, öğretmen giriş zili, İstiklâl Marşı ve Alarm gibi zilleri elle çalabiliriz.

Minimum görünüm yardımı ile program, ekranın üst kısmına yerleşir ve kayan yazı ile kaçıncı derste olunduğunu ve kalan süreyi göstermektedir.

Kâtibim Okul Zili Programı


Kâtibim Okul Zili Programı 3.için
Onur Çetin

Süper zil daha iyi 🙂

Artı Yönleri: iyi Eksi Yönleri: Süper zilden kötü bozuldu

2201- 13:20:2

 • Kâtibim Okul Zili Programı için

  Program geçekten çok fazla özellik içeriyor. Öğretmen, öğrenci ve ders çıkış zilleri ayrı ayrı çalınabiliyor. Her bir zilin ses şiddeti ve çalma süresi ayarlanabiliyor. Öğretmen ve öğrenciler için zil sonunda iyi dersler anonsu yapabiliyor. Kitap okuma
  i için kitap okuma anonsu yapabiliyor. Ders esnasında bilgisayarın sesini kapatıp msn veya benzeri programların seslerinin sınıflara gitmesini engelliyor. Bilgisayarı otomatik olarak belli bir
  te kapatabiliyor. Güç kontrol ünütesi yardımı ile anfiyi açıp kapatabiliyor. Böylece anfi sadece ziller çalarken açık kalıyor. daha birçok özellik daha var ama lafı fazla uzattım. diğerlerinide siz keşfedin.

  1201- 22:45:4


 • Kâtibim Okul Zili Programı için

  Gerçekten çok güzel bir program. Gerek görsellik gereksede kullanım kolaylığı açısından çok mükemmel bir program.

  1200- 14:39:4

 • Kâtibim Okul Zili Programı

  Kâtibim Okul Zili Programı Ekran Görüntüleri

 • Genel Ayarlar
 • Melodi 1
 • Melodi 2
 • Z Tablosu
 • Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar