KaKa Folder Protector Gezginler İndir Dosya Şifreleyici – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

KaKa Folder Protector, hızlı ve kullanımı kolay bir programdır ve dosyalarınızı korumak için üretilmiştir.

KaKa Folder Protector; dosyalarınızı gizleyebilir, dosyalarınızı şifreleyebilir ve en güzeli de şifrelediğiniz dosyaların silinmesini engeller ve herhangi taşınabilir bir araca(CD, Flash disk vs.) eklenmesine izin vermez. Dosyalarınızın şifresini kaldırdığınız zaman bu işlemleri yapabilirsiniz ancak.

Sponsorlu Bağlantılar

Dosyalarınızı kaybetmekten korkmayın! Çünkü; Kaka Folder Protector, son teknolojisi ile dosyalarınızı şifreleyip korur ve şifreliyken silinmesini veya başka bir taşınabilir belleğe taşınmasını engelleyerek kötü amaçlı şahıslardan dosyalarınızı korur.

Ayrıca, şifreleyeceğiniz dosyaların şifreleme seviyesini, yani şifrenin zorluğunu-kolaylığını ayarlayabilirsiniz. Dosyanın ikonunu değiştirebilir, hatta şifrelediğiniz dosyanın adını da otomatik olarak değişmesini sağlayabilirsiniz. Tüm bunları Settings(ayarlar) kısmından yapmanız mümkün.

Önemli! Kaka Folder Protector’ı yeni başlayan bilgisayar kullanıcıların kullanması önerilmemektedir. Zira, programı denerken önemli dosyalarınız silinebilir.

KaKa Folder Protector


KaKa Folder Protector 5.3için

manden

dosyalarının silindiğini düşünen arkadaş;
şifrelediğin klasörün içine programı atıp çlıştırırsan dosyalarına ulaşabilirsin sen klasörün içindeki programı silmişsin o yüzden dosyalarına ulaşamıyorsun

Artı Yönleri: Bilgisayara kurulmadan çalışıyor(portable) , hızlı Eksi Yönleri: bence yok

2201- 15:50:4


 • KaKa Folder Protector için

  ben kurdum.ancak bir daha dosyalarıma erişemedim.sanırım sildi.nasıl geri getireceğimi de bimiyorum.bilen varsa yardım lütfen..

  20- 23:19:4


 • KaKa Folder Protector için

  gerçekten harike bir program aydır arıyordum

  200- 14:29:3


 • KaKa Folder Protector için

  Tam istediğim bir program. İstediğim gibi şifreleyip özelleştirebiliyorum.Deneme sürümü tek başına benim için yeterli, paralı versiyonu seçeneği zaten işime yaramaz;Ancak dikkatli kullanmakta fayda var 🙂

  1200- 17:04:1

 • KaKa Folder Protector

  Lütfen yorumlarınızda KaKa Folder Protector crack, KaKa Folder Protector serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  KaKa Folder Protector Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar