Jux – Hikayenizi Farklı Şekilde Anlatmanın Yeni Adresi (www.jux.com) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

İçeriğinizi güzel bir sunabilmenizin yeni bir yolu Jux.com‘dan geçmekte. Kendinize ait fotoğraflarınızı toplayarak bir galeri oluşturabilir, sevdiğiniz bir videoya özel bir sayfa yaratabilir, sevdiğiniz bir özlü sözü bir fotoğrafla anlamlandırabilir ve ya hikayenizi güzel bir sunumla buluşturabilirsiniz.

Websitesi üzerinden kayıt olarak kendinize ait *.jux.com uzantılı bir url sahibi olmaktasınız. Basit ama biraz karanlık bir arayüzde size hikayenizi anlatmanız için seçenek sunmakta. Alıntı – Makale – Resim – Video – Galeri – Geri Sayım Sayacı. Her biri sizin tek bir hikayenizi anlatmanız için ayrı ayrı linklendirilmekte. seçenekten birini seçmeniz durumunda karşınıza çıkan sayfanın her ayrıntısını değiştirme ve celleme imkanı sunmakta. Resim yükleyebilir, video seçebilir, galeriler oluşturabilir, yazı fontundan yazı stiline kadar her ayarı düzenleyebilirsiniz. Bu konuda son derece özgür bırakılmanızın nedeni de kendi hikayenizi size ait özelliklerle – tarzda yapmanızı sağlamak.

Sponsorlu Bağlantılar

Dİlediğiniz kadar hikayenizi Jux.com‘a yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemini bitirdiğinizde ise kesinlikle arkadaşlarınızla paylaşmalısınız. Jux.com servisini dah a yakından tanımak istersen hazırladığımız ‘Jux ile Hikayeni Farklı Şekilde Anlat’ blog yazımızı okuyabilirsin.

Jux

Jux Ekran Görüntüleri

  • Hikayeni Anlat
  • Özel Sayfanız
  • Ana Sayfa
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar