JMSNBot Gezginler İndir Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici tanıtımıMsn Protokolü üzerinden çalışan, verdiğiniz kelimelere ve bu kelimelere gelecek cevaplara göre çalışan bir bot uygulaması. Kendi botunuzu kendi kelimelerinizi ekleyerek yapabiliyorsunuz. Örneğin bir sözlük veya arkadaşlarınızı çıldırtmaya yarayacak botlar yapabilirsiniz. Ayrıca öğrenme özelliği sayesinde botun konuştuğu kişilerde bota yeni kelimeler öğretebilir. Versiyon yenilikleri: Versiyon 1.0 – Konuşmaları kaydetme özelliği eklendi. – Çevirim içi olana otomatik mesaj atma özelliği eklendi. – Dll kullanma özelliği eklendi. Daha fazla bilgi için “Online Yardım” ı deneyiniz… Ayrıca programla birlikte lük fal bildiren bir dll dosyasıda geliyor… – Arayüzde değişiklikler yapıldı. – Parola kaydetme seçeneği eklendi.

TAMindir yorumu + Üreticinin ekstra dll eklentileriyle güzel özelliklere kavuşabilen bir program. Örneğin yazılan şeyleri doğrudan bir web sayfasına sorgu olarak yollayıp oradan cevap aldırtabiliyorsunuz. Kullanımlarımızda gözümüze çarpan en büyük eksisi henüz programın yapısı zayıf olduğu için yüklenmelerde hata verebiliyor. Diğer eksisi yapılan konuşma pencerelerinin bir süre sonra kapanmamasından dolayı program göçebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

JMSNBot


JMSNBot için

gerçekten güzel program teşekkürler. fakat botun nasıl öğrendiğini açıklarsanız çok daha güzel olabilir 🙂

20 200- 21:03:3


 • JMSNBot için

  Buna nasıl kelime öretebiliyor başkaları ??

  2200- 17:21:2

 • JMSNBot için

  perfekt bravo

  200- 22:36:2

 • JMSNBot için

  Çok güzel bi program

  200- 14:25:4

 • JMSNBot için

  Ya ben bunu indirdm fakat açınca bot.dll bulunamadı mı ne öle bişi dione yapıcamm yaa lütfen yrdm edin çok lazım bu bana rnrnhelp please heellp

  2200- 19:32:5

 • 1
 • 2
 • JMSNBot

  Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar