iVideo Free Music Downloader Gezginler İndir iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Müzik İndirme Uygulaması (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

iVideo Free Music Downloader, iPhone, iPod Touch ve iPad için ücretsiz müzik indirme uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu uygulamayı iOS cihazınıza kurup açtığınızda karşınıza hemen bir tarayıcı gelecek. Burada istediğiniz dosyayı hemen indirip izleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için dosyanın üzerine basılı tutmanız yeterlidir. İsterseniz bu tarayıcıda indirmek istediğiniz dosyayı da arama çubuğuna yazarak arayabilirsiniz. Tarayıcının kullanımı kolaydır ve yüklemeler hızlıdır.

Dosyaları indirdikten sonra internet bağlantınız olmadığında açıp izleyebilir ya da dinleyebilirsiniz. Uygulamanın bir özelliği de birden çok HD dosyayı arka planda aynı anda indirebilmesidir. İndirme işlemi için durdurma, iptal etme, duraklatma ve sürdürme butonları da mevcuttur. Videoları Facebook ya da Twitter sosyal ağlarında paylaşmanız da mümkündür.

iVideo Downloader, indirilen dosyaların adını değiştirebilir, bunları silebilir ya da ses dosyasına dönüştürebilir. Bir parola belirleyerek uygulamanıza erişimi engelleyebilirsiniz.

iVideo Free Music Downloader


iVideo Free Music Downloader 3.için
elmafani

ozellikle son versiyonu ile nirvanaya ulasmami saglayan uygulama.. gayet sukella olmustur kendileri.. yapanlari tebrik eder herkeslere tavsiye ederim..

Artı Yönleri: offline calismasi, hizli indirme ozelligi.. Eksi Yönleri: hic gormedim.

201- 12:54:3

iVideo Free Music Downloader

iVideo Free Music Downloader Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar