inLight Radio Gezginler İndir Ücretsiz İnternet Radyosu – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

inLight Radio, internet üzerinde radyo yayını yapan kanalları dinleyebilmeniz için tasarlanmış kullanışlı bir araçtır. 17Bin’in üzerinde radyo istasyonunu canlı olarak dinleyebileceğiniz inLight Radio, müzik dinlemeyi seviyorsanız muhtemelen vazgeçilmez programlarınız arasında kendisine yer bulacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

inLight Radio ile çevrimiçi olarak radyo istasyonlarını dinleyebileceğiniz gibi isterseniz de daha sonra dinlemek için yayınları kayıt yapma imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca favoriler listesi sayesinde istediğiniz radyo kanallarını listenize ekleyebileceksiniz.

Not: Programın ücretsiz sürümünde bazı sınırlamalar bulunmaktadır. Bu sınırlamalar arasında; eşzamanlı olarak yalnızca kayıt yapılabilir, düşük kalitede albüm kapağı görüntüleyebilir, favori listenize 100 radyo kanalı ekleyebilirsiniz. Bu sınırlamaları kaldırıp daha fazla özelliğe sahip olmak için programın Pro sürümünü satın alabilirsiniz.

inLight Radio

inLight Radio 1.3.2.0 için

Sounds like you are having a .NET Framework ERROR! If you feel the need then contact me so I can help you get this issue fixed, If you are still having this issue or still using my software.:)

Artı Yönleri: Jeramy D. Gristy Eksi Yönleri: admin@inlight-radio.com

1201- 23:06:2

 • inLight Radio 1.3.2.0 için

  ahg37

  çok güzel hatta süper ama dakka da bir hata raporu gönderiyor sıktı gerçekten ayrıca ülke seçemiyorsun otomatik bütün hepsini sürüyor önüne ama süper yaw hatta çalan şarkıyı gösteriyor istersen kayıt bile ediyor ama malesef hata raporu göndermesinden bıktım… Editör puanları önemli gerçekten. Sağolun

  Artı Yönleri: bütün radyo programları var Eksi Yönleri: hata raporu göndermesi , ülke seçimi olmaması

  201- 23:36:5

 • inLight Radio

  inLight Radio Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar