Inkscape Gezginler İndir Ölçeklenebilir Vektör Grafik Düzenleyici – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Inkscape açık kaynaklı olarak geliştirilen bir vektörel grafik düzenleme yazılımı. Illustrator, Freehand, CorelDraw ve Xara X gibi W3C standartı ölçeklenebilir vektör grafik dosya formatı (SVG) kullanan profesyonel programlara benzeyen Inkscape’in bunlardan farkı tamamen ücretsiz olması. Desteklenen SVG formatı ile en önemli grafik düzenleme seçeneklerini sizlere sunan bu ücretsiz program ile profesyonel sonuçlar ve çizimler hazırlayabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

JPEG, PNG, TIFF ve diğer formattaki resim dosyalarını açabildiğiniz ve dilediğiniz düzenleme işlemlerini gerçekleştirebildiğiniz Inkscape Creative Commons meta veri desteği, node editing, layer, text-on-path, flowed text ve direkt XML düzenleme gibi birçok özelliğe sahip.

Program ile oluşturduğunuz resimleri ve çoklu vektör tabanlı imajları dilediğiniz formatta kaydedebiliyorsunuz. Çok güçlü bir çizim ve boyama aracı olan Inkscape XML, SVG ve CSS standartlarında imaj dosyaları yaratmanıza ve özgürce çizim yapmanıza olanak sağlıyor.

Çizim ve boyama aracı ile istediğiniz her türlü şekil ve renkleri bulabileceğiniz Inkscape aynı zamanda kullanıcı ve yapımcılar arasındaki bağın sağlamlığı ile dikkat çekiyor. Birbirinden hiç kopmayan ve sürekli fikir alışverişinde birbirine destek olan program kullanıcıları ve yapımcı topluluğu sayesinde Inkscape gelişimine devam ederken programı kullanmayı öğrenmek te çok kolay oluyor.

Inkscape


Inkscape için

bence güzel değil :/

20- 15:41:0


 • Inkscape için

  bakalım nasıl bişii aslında böle bir proğramada çoq ihtiyacım varr

  1200- 15:52:0


 • Inkscape için

  ÇOOK sıkışmıştım bilgisayarımda freehand yüklü değilken programı download edipişimi gördüm allah razı olsun ..:D

  30 200- 13:58:5


 • Inkscape için

  valla deniyorum güzele benziyo bakalım

  200- 21:41:1

 • Inkscape

  Inkscape Ekran Görüntüleri

 • Inkscape Editör
 • Inkscape 3D Modelleme
 • Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar