InfGadget Gezginler İndir Bilgisayar Bakımı ve Yönetme Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

InfGadget programı bilgisayarınızdaki neredeyse tüm işlemleri organize edebilmenizi sağlayan bol özellikli bir program ve bunların arasında uygulamaları başlatmaktan tutun da geçici dosyalara ve hafızada duran uygulamalara kadar pek çok farklı bölüm yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamanın içerisinde bulunan diskler kategorisi ile sahip olduğunuz sabit ve taşınabilir sürücüler hakkında detaylı bilgiler edinebilir, hızlı başlangıç menüsünde ise yer almasını istediğiniz araçların varolmasını sağlayabilirsiniz. Bilgisayarının temizlik ve bakımını isteyenler için ise hem geçici dosyaları silme aracı hem de disk birleştirme seçenekleri yer almakta.

Aynı zamanda otomatik olarak bilgisayarınızın kapatılmasını veya yeniden başlamasını sağlamak da InfGadget programı ile mümkün. Otomatik başlamasını istediğiniz programlar ve araçlar varsa bunları da belirlemenizi sağlayan program böylece bilgisayarınızın çalışmasından ve bakımından tutun da kapanmasına kadar kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu ücretsiz bir araç haline geliyor.

Her ne kadar arayüz bakımından ilk başta biraz karmaşık gelebilse de kısa sürede alışacağınıza inandığım program böylece sizi kendisine bağlayacaktır ve bol fonksiyonları sayesinde işinizi kolaylaştıracaktır.

InfGadget

InfGadget Ekran Görüntüleri

  • Disk bilgileri
  • Hızlı başlangıç menüsü
  • Geçici dosyaları silme
  • Otomatik kapatma
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar