IMDb Movies & TV Gezginler İndir iPhone, iPod Touch ve iPad İçin IMDb Uygulaması (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Sosyal yaşamın vazgeçilmez parçalarından biri olan sinema dünyasının bir numaralı sitesi konumunda bulunan IMDb tarafından hazırlanan IMDb Movies & TV ile şu ana kadar yapılmış tüm film ve dizilere ait bilgileri elinizin altında bulundurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1.milyonun üzerinde filmden ve 3.milyonun üzerinde oyuncu, yönetmen, yapımcı ve diğer çalışanlardan oluşan bir veritabanına sahip olan IMDb Movies & TV ile istediğiniz hemen her filme ait tüm bilgilere ulaşmak mümkün.

Ulaştığınız, incelediğiniz filmler ya da diziler hakkında puan verebildiğiniz bu uygulama üzerinden istediğiniz öğeleri Facebook hesabınızda paylaşabilirsiniz de.

Filmlere ait fragmanları izleyebileceğiniz ve filmi ya da diziyi izleyenlerin yaptıklarını yorumları okuyabileceğiniz bu uygulama ile siz de yorumunuzu iliştirebilirsiniz.

Belli kategoriler altında en iyi 100 ya da en iyi 250 film şeklinde oluşturulmuş listeleri dikkate alarak film tercihlerinizi şekillendirebilirsiniz.

2. cellemesi sonrasında:

 • iPhone ve iOS uyumluluğu tam olarak sağlandı.
 • iPhone ve iPad İçin IMDb Uygulaması Tanıtımı

  izle
  Videoyu İzleyin

  $(document).ready(function(){$(“#video-oynat-1020”).live(‘click’,function(){$(“#video_player_1020”).addClass(“loading_byk”);_gaq.push([‘_trackEvent’,’altbolum’,’izleme’,’embed’,0,true]);if($.browser.msie&&$.browser.version

  Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar