ImageEspresso Gezginler İndir Resim Düzenleme Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ImageEspresso yazılımı amatör fotoğraçılıkla uğraşan insanların resimlerine müdahale etmesine imkan veren bir yazılımdır.Diğer programlar gibi profesyonellik gerektirmez.Kolay kullanıcı yüzü sayesinde istediğiniz resmi dakikalar içinde arzu ettiğiniz hale getirebilirsiniz.

Programda göze çarpan özellikleri sıralamak gerekirse ilk şunu belirtmeliyiz.Amatör makinelerin hepsinde henüz kırmızı göz önleyici bulunmuyor ve kırmızı çıkan resimlerden kimse hoşlanmıyor.Programla bu durum artık ortadan kesin olarak kalkacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer bir özellik ise programın resimler üzerinde contras ve karanlık dengeleme yeteneği.Contrast olmayan resimler üzerinde bulunan bulanıklığı manul balanca panleliyle kendiniz ayarlayabilirsiniz.Bu sayede resimleriniz daha canlı ve net olacaktır.

Seçtiğiniz resmin gözleri kırmızı ise programda bulunan Red Eye Correction moduyla işlem yapabilirsiniz.Programda başka,resimler üzerinde sağa sola döndürme işlemleri,manuel renk ayarlaması yapabilme,tercihe göre siyahbeyaz veya sephia yapabilme özellikleri mevcuttur. 

Programın açıklamasında belirttiğim özellikleri görüntü resimlerine bakarakta anlayabilirsiniz.

ImageEspresso


ImageEspresso için

çok iyi tsk ler

2200- 19:47:3


 • ImageEspresso için

  cok gusel abicim bu yhaa

  2200- 12:36:2


 • ImageEspresso için

  cok gusell biseyyy cok işime yaradıı tekkkurlerrr

  200- 18:34:0

 • ImageEspresso

  Lütfen yorumlarınızda ImageEspresso crack, ImageEspresso serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  ImageEspresso Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar