İDM GEZGİNLER İNDİR, İDM GEZGİNLER DOWNLOAD, İDM GEZGİNLERDEN YÜKLE

Sponsorlu Bağlantılar

IDM Ana Ekran

Internet Download Manager Artı Yönleri
  • + FTP, HTTP, HTTPS, SHTTP, Proxy desteği
  • + Dosya indirme hızını yükseltme.
  • + Türkçe dil desteği sunuyor.
Internet Download Manager Eksi Yönleri
  •  Ücretli

Internet Download Manager diğer adlarıyla IDM veya IDMAN dosya indirme hızını arttırarak size zaman kazandıran, yarıda kalan indirme işlemlerinize kaldıkları yerden devam etmenize olanak sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve indirilecek her türlü dosyayı yönetme olanağı sunan bir dosya indirme yöneticisidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu program ile bağlantınızın kesilmesi sonucunda yarıda kalan download işlemlerinize kaldığı yerden devam edebilir, dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir ve ne zaman indirileceğini ayarlayabilirsiniz. Profesyonel bir indirme yöneticisi olan Internet Download ManagerFTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerine, proxy sunucularına, güvenlik duvarlarına (firewall), çerezlere (cookie), MPses dosyalarına ve MPEG video içeriklerine destek barındırıyor. Internet Explorer,Firefox ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olabilen yazılım sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

Popülerleşen video sitelerinden direkt olarak içerik indirebildiğiniz Internet Download Manager sade ve basit arayüzü ile her türden kullanıcıya hitap ediyor. Birçok alternatif ve ücretsiz dosya indirme yöneticisine ücretli ve profesyonel bir çözüm programı olarak rakip durumunda bulunan yazılım.

Internet Download Manager 6.1.Güncellemesiyle Gelen Yenilikler:

  • Geliştirilmiş IDM indirme motoru
  • Dailymotion üzerinden indirilen videolar sırasında çıkan sorunlar düzeltildi
  • Bilinen hatalar düzeltildi

Not: Türkçe dil desteği sunan yazılımın Türkçe dil dosyasını indirmek için buraya tıklayın.

Not:  “Internet Download Manager: Kurulumu, Kullanımı ve Kaldırılması” aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını verdiğimiz blog yazımızı okumayı unutmayınız.

Yeni versiyonla gelen özellikler:  Bu güncelleme ile IDM indirme paneli tekrar video çözünürlüğünü belirleme olanağı sunuyor. Ayrıca IDMAN diğer video sitelerinden dosya indirme konusunda da olanak sağlamaktadır.

gezginlerr

Lisans:Deneme Sürümü
Dil Desteği: Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:45,090 / 4,917,914
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP
Üretici:Tonec Inc.
Sponsorlu Bağlantılar