iBooks Gezginler İndir iPhone, iPad ve iPod için Kitap Uygulaması iBooks (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

iBookStore üzerinden her çeşit kitabı bulup, indirmenizi ve okumanızı sağlayan iBooks uygulaması, kitaplık şeklinde raf raf kitaplarınızı arşivlemenize yarıyor. Bu arşiv üzerinden indirdiğiniz kitapları bulmak ve okumak da oldukça basit. Bulduğunuz kitapların dokunarak sayfalarını çevirebilir ve istediğiniz yerlerine yer imi ve notlar ekleyebilirsiniz.  

Sponsorlu Bağlantılar

iBooks ile okuyacağınız kitaplarda, metinlerin yanında görseller, diyagramlar ve en ilginci ilgili videoları da bulabileceksiniz. Uygulama üzerinden kitap okurken font, arka plan rengi ve farklı sayfa yerleşiminden istediklerinizi seçebilirsiniz. Arama özelliği ile koca kitapta istediğiniz bir ifadeyi kolay bir şekilde bulmanızda mümkün. Bunun yanında seçilen kelime ve cümleyi de iBooks uygulamasına okutmanızda en iyi özelliklerinden birisi.

iBooks tüm bu özelliklerin hepsini iCloud hesabınızla eşlediğiniz zaman her yerden kitaplarınıza ulaşmanızı da sağlıyor. Uygulama ePub ve PDF formatlarını desteklediği için herhangi bir yerden edindiğiniz e-kitapları iTunes’ı eşleyerek cihazına gönderebilirsiniz.

iBooks

iBooks Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar