HTML to PDF Converter Gezginler İndir HTML Dosyalarını PDF’ye Dönüştürme Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

HTML to PDF Converter, HTML dosyalarını PDF belgelerine dönüştürmenize olanak tanıyan kolay kullanımlı bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın arayüzü gayet sade ve kullanışlıdır. Tek bir amaç için geliştirilen programı tüm kullanıcılar rahatlıkla kullanabilirler.

HTML to PDF Converter‘ın ana menüsü üzerinde HTML belgelerini PDF’ye dönüştürmek için kullanabileceğiniz iki farklı yol vardır. Bunlardan birincisi bilgisayarınızda bulunan HTML dosyasını seçerek doğrudan dönüştürmek, diğeriyse bağlantı belirterek bu bağlantıyı PDF formatına dönüştürmektir.

HTML to PDF Converter içerisinde çoklu dönüştürme motoru ile ilgili kullanabileceğiniz bir kaç seçenek mevcuttur. Javascript, Java ve ActiveX dönüştürme işlemleri sırasında aktif olarak kullanılabilir.

Dönüştürme işlemi yaparken PDF belgeleri için başlık, konu, yazar, anahtar kelime ve yapımcı gibi bilgileri ekleme şansına da sahip olacağınız HTML to PDF Converter dönüştürme işlemlerini gerçekten çok hızlı bir şekilde yapmaktadır ve dönüştürme işlemleri sırasında sistem kaynaklarınızı çok düşük miktarda kullanır.

HTML dosyalarını PDF formatına dönüştürerek saklayabileceğiniz bir uygulamaya ihtiyacınız varsa HTML to PDF Converter’ı mutlaka denemelisiniz.

HTML to PDF Converter

HTML to PDF Converter 3.için

indirme yardımı için teşekkürler çok yararlı oldu

201- 16:44:4

HTML to PDF Converter

HTML to PDF Converter Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar