Her Gune 1 Yemek Gezginler İndir Android İçin Her Gune 1 Yemek Uygulaması (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Android için Her e Yemek uygulaması Android telefonunuzda ve Android tabletinizde kullanabileceğiniz ücretsiz yemek tarifleri uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

www. hergune1yemek.com sitesinde bulunan yemek tariflerine artık Android cihazınızdan ulaşabileceksiniz. Sitedeki tüm pratik yemek tariflerini resimli olarak bulabileceğiniz bu uygulama sayesinde her ne yemek yapacağınızı düşünmeyeceksiniz. Uygulamayı Android cihazınızda açarak istediğiniz tarifi pişirebileceksiniz. Yemek yapmak artık hem daha kolay hem de zevkli hale gelecek.

Uygulamayı yükleyip çalıştırdığınızda üst kısımda “Ana Sayfa”, “Android”, “Hakkımda” ve “İletişim” bölümlerini göreceksiniz. Sağ üstteki ok simgesine tıklayarak kategorilere girebilirsiniz. Kategorilerden istediğiniz yemek tarifini seçerek pişirin. Kategorilere girmeden sadece yemek arayıp tarifi bulmak isterseniz bir yemek tarifi sayfasında iken sağ kısımda “Yemek Arama” bölümüne gelerek arama çubuğuna aramak istediğiniz yemeğin adını yazın ve ara butonuna tıklayın. Uygulamadaki yemekler hem kolay hem pratiktir. Resimli anlatımlar ve kolay ölçülerle zahmetsiz ve lezzetli yemekler pişireceksiniz. İlk sayfada sık sık cellenen tarifleri ve tarihlere göre sıralanan yemek tariflerini görebilirsiniz. Her ayrı bir yemek pişirmek zevkli hale gelecek.

Her Gune Yemek

Her Gune Yemek Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar