Handy Start Menu Gezginler İndir Kullanışlı Başlat Menüsü – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Handy Start Menu başlangıç farklı bir başlangıç menüsü oluşturarak, klasik başlat menüsü üzerindeki karışıklığa bir son vermek amacıyla tasarlanmış ücretsiz bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Muhtemelen birçok kullanıcı başlat menüsündeki kabarık liste üzerinden istediği programı aramaktansa, programların kısayollarını masaüstüne taşımayı tercih ediyordur. Bu noktada Handy Start Menu sizleri gerçekten büyük bir karışıklığın içinden kurtaracak ve tüm programlarınızı sizin için ayrı ayrı kategorize ederek verimliliğinizi arttıracaktır.

Handy Start Menu’yü kurduktan sonra başlat menüsü üzerinde araçlar, ofis programları, grafik editörleri, oyunlar gibi farklı kategoriler olacak ve her kategori altında bilgisayarınızda bulunan programlar kategorisine uygun bir şekilde yer alacak. Sonuç olarak kullanmak istediğiniz programları işlevlerine göre ilgili kategori altından seçmesi çok daha kolay olacaktır.

Ayrıca program içerisinde gelen program cellemelerini kontrol etme özelliği sayesinde bilgisayarınızda cel olmayan programlar ve son sürümleri hakkında size bilgiler vererek sisteminizi cel tutmanızı da sağlamaktadır.

Sonuç olarak daha kolay kullanımlı ve uygulamalarınıza çok daha hızlı ulaşabileceğiniz bir başlat menüsüne ihtiyacınız varsa Handy Start Menu tam aradığınız program olabilir.

Handy Start Menu

Handy Start Menu Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar