Güvercin TopluMail Gezginler İndir Çoklu E-Posta Gönderim Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması:

ümüz itibariyle internet kullanıcılarının her biri için kullanılan mail adresi sayısı kesin olarak bilinmese de ortalama olarak kişi başına 2olarak tahmin edilmektedir. Dünya üzerinde milyarlarca internet kullanıcısı olduğu bilindiğine göre, e-posta adreslerinin sayısı ve haberleşmede ne denli etkili olduğu açıktır. Ancak sayıca bu kadar fazla olan e-posta adreslerine ulaşmak ve ileti göndermek hem çok zahmetli, hem de çok karmaşık bir işlemdir. E-posta pazarlama kampanyalarınızı, bültenlerinizi, duyurularınızı topluca veya kisişelleştirilmiş mesajlarlar şeklinde müşterilerinize, üyelerinize veya potansiyel kitlenize TopluMail programını kullanarak kolayca duyurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanım Özellikleri: · Yüksek düzeyde biçimlendirilmiş ve kişiselleştirilmiş mesaj şablonları yaratabilier ve gönderebilirsiniz. · HTML editörü ile eposta mesajlarınızı görsel olarak düzenleyebilir, şablon olarak kaydedebilir ve yazdırabilirsiniz. · İstediğiniz bir dimamik/statik web sitesi adresini yazarak içeriğini gönderebilirsiniz. · BCC gönderim yapabilirsiniz. · Epostalarınza sınırsız dosya ekleyebilirsiniz · Kendi oluşturacağınız veya bağlantı sihirbazını kullanarak mevcut kişisel veya kurumsal veritabanına entegre ederek gönderim grupları oluşturabilirsiniz. · Access, Csv, Excel, MSSQL, MySQL, Oracle vs. veritabanları ile çalışabilirsiniz. · Outlook kişi listenize eposta gönderimi yapabilirsiniz. · Kişisel veya ticari veritabanınıza sql komutları ile sorgu çekebilir, sorgu sonucuna göre verileri email ile gönderebilirsiniz. Bilgileri mesajın içine gömerek kişiye özel mesaj şablonları oluşturabilirsiniz. “select * from musteriler where statu=aktif and borc>10000 order by adivesoyadi” gibi. · Gönderi tablonuzu Excel, Csv, XML ve HTML olarak kaydedebilirsiniz. · Gönderim tamamlandıktan sonra sesle uyarı yapabilirsiniz. · Gönderim sonrası yazım yanlışı olan email adreslerini raporlayabilirsiniz.

Örnek Uygulamalar: · Borç bakiyesi 1000 ytl’yi geçen müşterilerinize · Üyelik süresinin dolmasına kalmış veya geçmiş üyelerinize · Üyelik sisteminizde doğum tarihi bulunan müşterileriniz için doğum ü kutlama · Üye listenizde belirli bir kan grubu olan üyelerinize · Forumunuzdaki üyelerinize

vb. durumlar için toplu mail atabilirsiniz. Teknik Özellikler: Bu sistem SMTP sunucusu üzerinden mail gönderimi yapan sistemdir. lük gönderim adediniz sunucunuz tarafından size verilen gönderim adedi ile sınırlanmaktadır. Programın herhangi bir gönderim sınırı yoktur.

Güvercin TopluMail


Güvercin TopluMail için

mail programınız türkce olmasından dolayı güzel ama bilgisayarda kayıtlı fırmaları ekleyemedım yardımcı olursanız ve adresime mail atarsanız sevinirim iyi aksamlar

Aenodin rumuzlu editörün cevabı: Programın üreticisi ile iletişime geçerseniz size yardımcı olacaklardır.

2200- 18:36:40

Güvercin TopluMail

Güvercin TopluMail Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar