GreenBrowser Gezginler İndir Internet Explorer Tabanlı Alternatif İnternet Tarayıcısı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

GreenBrowser, Internet Explorer altyapısını kullanan ve bu altyapıyı kullanışlı özelliklerle birleştiren bir alternatif bir tarayıcıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcı internet gezintilerinin standart özelliklerini sunmaktadır. Bir sekmeli internet tarayıcısı olan GreenBrowser farklı sekmelerde farklı internet sayfaları açmanıza imkan tanır. Türkçe desteğine sahip program bu yönüyle kolay bir kullanım sunmaktadır.

Programı standart bir tarayıcıdan farklı kılan özelliklerden ilki güçlü reklam filtresidir. Bu özellik sayesinde aynı pencerelerin açılmasını, popup ekranlarını, internet sayfalarının içerisine gömülmüş reklamları engelleyebilirsiniz.

Programın metin arama özelliği sayesinde tarayıcı penceresine sürükleyerek bıraktığınız metinleri internet üzerinde arattırabilirsiniz. Böylece zamanınızı daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

GreenBrowser etkili bir şekilde çalışan form doldurma özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde adresleri, e-postaları ve isimleri tekrar tekrar girmekten kurtulabilirsiniz.

Programın sahip olduğu harici araç çubuğuna sık kullandığınız programların bağlantılarını ekleyebilirsiniz ve programlarınıza çok daha kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

GreenBrowser, kötü amaçlı yazılımlar yaygın tarayıcıları kontrol altına aldığı zamanlarda etkili olabilmektedir. Bu saldırılardan etkilenmeyen GreenBrowser’ı internet gezintilerinizde kullanarak işlerinizi aksatmazsınız.

GreenBrowser

GreenBrowser 6.0.100için

bilgisayarınız yavaşsa tek kelimeyle mükemmel !!

201- 01:16:5


 • GreenBrowser için

  çok güzel ve farklı bi tarayıcı

  1201- 14:21:3


 • GreenBrowser için

  Güzel ve hızlı tarayıcı google chorme gibi facebook oyunları oynuyanlar için tavsiye ederim fakat bir sorum olacak ekranın ortasında tarayıcının simgesi var bunu nerden kaldırıyoruz? bulamadım 🙂

  30 20- 02:59:2


 • GreenBrowser için

  google chrome ve mozilla kullanıyordum netbookta mozılla kasmaları ve gereksız yer sorun cıkartmasına cok guzel bı avantaj sagladı hos bı program ama her zaman en ıysı google chrome dıyorum

  220- 13:53:5


 • GreenBrowser için

  Her yönüyle berbat bir tarayıcı.

  220- 11:11:3

 • 1
 • 2
 • GreenBrowser

  GreenBrowser Ekran Görüntüleri

 • GreenBrowser Ana Ekran
 • Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar