Green Print v1.1.9 Gezginler İndir Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Evimizde ve işyerlerimizde kullandığımız yazıcılarda hergün gereğinden fazla kağıt kullanabiliyor ve büyük israflara yol açabiliyoruz.Ama artık bu israfa bu program sayesinde son verebileceksiniz.Herkezin bilgisayarında bulunması gereken bu program yazıcınızdan çıkabilecek dökümanlarda logo, resim vb. şekilleri iptal ederek yazıcıdan çıkacak gereksiz kağıt sayısını azaltıyor ve size hem maddi hemde manevi kazançlar sağlıyor.Görevi sadece resim ve logoları kesmek değil iki üç satır metin fazlalığı için yeni bir sayfanın yazımınıda engelliyor.Fazla metnin boyutunu ayarlayarak diğer sayfaya ekliyor ve fazladan çıkabilecek sayfayı engelliyor.

Özelliklede ofislerde ve işyerlerinde günde onlarca sayfa bunu ,ay ve sene ile kıyasladığımızda yüzlerce kağıt boşa gidiyor.Buda hem bize hemde ağaç katline yol açtığından dolayı ülkemize maddi ve manevi zararlar getiriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Birkaç sayfa kağıtımızın fazla gitmesinden ne olacak deyipde geçmeyin bir kişinin birkaç kağıt israfını engellemesini binlerce kişi ile kıyasladığımızda milyonları bulabiliyor.

‘Paramızı bugünler için,ağaçlarımızı yarınlar için koruyalım’

Yeni Eklenen Özellikler:

 • Hata ayarları asgariye indirildi.
 • GreenPrint baskısından önce açılan sayfalar artık GreenPrint ekranından sonra açılacak.
 • İşlemlerin yapıldığı sayfa başına daha kolay kullanım için sayfalar eklendi.
 • Editör Notu: Program bu özellikleri ile bir yazım harikası. Ayrıca yaptıkları ile teknolojinin getirdiği zararları yine teknolojinin yenmesine olanak sağlıyor.

  Green Print v1.1.

  Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar