GiliSoft Video Editor Gezginler İndir Windows İçin Video Editörü – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Windows için GiliSoft Video Editor programı, videolarınız üzerinde yapmak istediğiniz tüm düzenleme ve değiştirme işlemleri için kullanabileceğiniz bir video editörüdür.

Sponsorlu Bağlantılar

Artık video formatları, görüntü boyutu ya da dosya büyüklüğü gibi sorunları dert etmeyeceksiniz. GiliSoft Video Editor, ihtiyacınız olan tüm işlemler için gerekli özelliklere sahip olan bir video editörüdür. Bu program bilgisayarınızda olduğu sürece başka bir programa ihtiyacınız olmayacak. AVI, MPEG, H.264, SWF, MOV, WMV başta olmak üzere çok sayıda formatlarda olan videoları ayrıca iPod, iPhone, PSP, PSgibi cihazlara uygun olan formattaki videoları da bu video düzenleme yazılımı ile istediğiniz gibi düzenlemeniz mümkündür.

Seçtiğiniz videoları birleştirmek, bölmek ya da kesmek gibi üç ayrı işlemi birden çok fazla yer kaplamadan arka planda yapmanızı sağlayan bu program, kullanımı kolay, yenilikçi arayüzü ve basit tasarımıyla orijinal videoları kolayca bir sanat çalışmasına dönüştürmenizi sağlayacak. GiliSoft Video Editor programı ile istediğiniz videolarda değişiklik yaptıktan sonra yaptığınız düzenlemelerin ön izlemesini başka pencereden izleyebilirsiniz. program ayrıca videolara logo eklemenizi destekler.

GiliSoft Video Editor

Lütfen yorumlarınızda GiliSoft Video Editor crack, GiliSoft Video Editor serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

GiliSoft Video Editor Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar