GiliSoft Video Converter Gezginler İndir Video ve Ses Formatlarını Dönüştürme Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Windows için GiliSoft Video Converter programı, ses ve video dosyalarının formatını başka formata dönüştürmenizi sağlayan çok nitelikli bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Basit bir tasarıma sahip olan bu program, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Bu programla herhangi bir formattaki ses ya da video dosyasını AVI, WMV, MP4, MKV, FLV, 3GP, MPG, SWF ve benzeri formatlara dönüştürmeniz mümkündür. GiliSoft Video Converter kolay, hızlı ve güvenilir bir program olmasının yanında çok sayıda farklı özellikle doludur. Bu araçla videolarınızı AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, XviD, 3GP,SWF gibi popüler formatlara dönüştürebilirsiniz. Ses dosyalarınızı ise MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3, OGG gibi formatlara dönüştürmeniz mümkündür.

Bunların yanında bu dönüştürme aracı, ses ve video dosyalarınızı taşınabilir cihazlarda dinleme ve izleme keyfi yaşamanız için size, onları gerekli formatlara dönüştürme olanağı sunar. Yani bu dosyaları PSP, PS3, iPod, iPhone, Apple TV, Xbox, Google phones, iPad gibi cihazlarda izlemek ve dinlemek için istediğiniz formata dönüştürebilirsiniz. 

GiliSoft Video Converter

Lütfen yorumlarınızda GiliSoft Video Converter crack, GiliSoft Video Converter serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

GiliSoft Video Converter Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar