GigaTribe Gezginler İndir Özel Dosya Paylaşım Ağı Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

GigaTribe dosya paylaşım programlarına biraz daha samimi bir alternatif olarak geliştirilmiş ücretsiz bir program. Oluşturduğunuz hesap ile birlikte kullanmaya başlayacağınız GigaTribe’ın popüler ve bildiğimiz diğer P2P dosya paylaşma programlarına (LimeWire, Ares vb.) göre farkı ise sadece arkadaş ağınızdaki kişilerle dosya paylaşımı yaparak tanıdığınız ve bildiğiniz bilgisayarlardan müzik, video, fotoğraf ve doküman indirme.

Sponsorlu Bağlantılar

Böylece çok daha sağlıklı ve güvenli dosya paylaşımı yapılması sağlanırken, arkadaşlarınızla elinizdeki en yeni şarkıları, videoları, resimleri ve belgeleri anında paylaşabiliyorsunuz. Çok sade ve şık bir arayüze sahip olan GigaTribe ağınıza kabul ettiğiniz kişiler veya listenize eklediğiniz arkadaşlarınızın dosyalarına direk olarak ulaşma imkanını size sunuyor.

Sekmeli arayüz üzerinde arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz ve listenize ekleyebileceğiniz, dosya arama ve indirme işlemlerini başlatabileceğiniz, gerçekleşen transfer işlemlerini izleyebileceğiniz, profilinizi ve klasörlerinizi görüntüleyebileceğiniz, blog yazabileceğiniz, sohbet edebileceğiniz birçok kullanışlı bölüm bulunmakta.

GigaTribe


GigaTribe için

prog çokl dehşet Lime Wire Neden Kapatıldı yaw :S

20 20- 11:02:3


 • GigaTribe için

  bence çoooooookk güzülllllll

  30 20- 15:06:5


 • GigaTribe için

  bn hiç beenmedim çok yavaş çalışıo

  20 20- 16:17:5

  (19)


 • GigaTribe için

  çok güzel bir program

  20- 20:32:5

  (13)

 • GigaTribe

  GigaTribe Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar