GFI MailEssentials Gezginler İndir Sunucular İçin E-Posta Güvenlik Yazılımı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

GFI MailEssentials, e-posta içeriklerini, eklentilerini her an denetleyen ve spam epostaları önleyen üstün bir güvenlik aracıdır. Spam epostaları önlemek için kullanabileceğiniz bir güvenlik yazılımı olan GFI MailEssentials ile epostalardan gelebilecek her türlü tehlikeye karşı sunucunuzu savunmasız bırakmamış olacaksınız. farklı anti-spam motoruna sahip yazılım ile gelişmiş özellikli spam filtreleme hizmeti sunan GFI MailEssentials, kolay kullanımlı yapısı ile de eposta güvenliği alanında dünyanın en iyi yazılımlarından birisi olarak kabul edilmektedir.

SpamRazer isimli ek bir anti-spam motoruna sahip olan program, cellemeleri ile sisteminizi güven içerisinde kullanmanıza olanak tanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikleri:

 • Otomatik cellemelere sahip bir yazılım olan GFI MailEssentials, dakikalar içerisinde tüm dünya geneline e-postalar üzerinden ya abilme olanağına sahip “Love Letter” gibi zararlı yazılımları da engelleyebilecek teknolojiye sahiptir.
 • E-posta hesapları üzerinden sunucularınıza sızabilecek truva atları, keylogger yazılımları, virüsler, solucanlar ve kimlik hırsızlıkları için gerekli yazılımları bulup engelleyen farklı anti-spam motoruna sahiptir.
 • E-posta sunucunuz içerisine kurulan bir güvenlik duvarı (firewall) ile sisteminize sızmaya çalışan hacker’lara karşı da koruma sağlar.
 • E-posta ekleri taraması olanağı da mevcuttur.
 • GFI MailEssentials, sahip olduğu geniş teknolojik güvenlik özellikleri sayesinde mevcut sunucu antivirüs yazılımınızın yanında kullanabileceğiniz bir e-posta güvenlik aracıdır.

  GFI MailEssentials

  Lütfen yorumlarınızda GFI MailEssentials crack, GFI MailEssentials serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  GFI MailEssentials Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar