Free Photo Frame Gezginler İndir Ücretsiz Masaüstü Fotoğraf Çerçevesi Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Windows için Free Photo Frame programı, dijital fotoğraflarınızı çerçeveli halde masaüstü resmi olarak görüntüleyen ve slayt gösterisi yapabilen bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda kayıtlı çok sayıda dijital fotoğraf var ve sizin bunları izleyecek vaktiniz yok mu? Free Photo Frame programı sizin için dijital fotoğraflarınızı bilgisayarınızın masaüstüne taşıyor. Bilgisayarınızın masaüstünde fotoğraflarınızı çerçeveli halde izlemenizi sağlayan bu program ile favori fotoğraflarınızı slayt gösterisi halinde izleyebilirsiniz.

Fotoğrafladığınız en güzel anlarınızı, beğendiğiniz manzara resimlerini, aile bireylerinize ait en güzel fotoğrafları masaüstünüze taşıyarak, bilgisayarınızın masaüstünü değiştirebilir ve farklı modlar yaşayabilirsiniz. Artık fotoğraflarınız ve anılarınız hep masaüstünüzde ve gözlerinizin önünde olacak.

Free Photo Frame programı, kişisel stilinizi yansıtan çerçeveyi seçmeniz için size 2farklı çerçeve seçeneği sunar. Bu çerçeveleri belirleyerek resimlerinizde bambaşka bir tarz yaratabilirsiniz. Çünkü fotoğraflar çerçevesiz halde iken tamamlanmış değildir. Tamamen ücretsiz bir program olan Free Photo Frame kullanımı kolay ve basit tasarımlı bir yazılımdır. Programı indirip kurun ve sonra çalıştırın. İlk pencerede beğendiğiniz çerçeveyi ve sonra fotoğrafınızı seçin.

Free Photo Frame

Free Photo Frame Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar