FontTwister v1.3 Gezginler İndir Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

PCWorld.com.tr Açıklaması : Font Twister, web siteleriniz, görsel projeleriniz ve sunumlarınız için text efektleri oluşturmanızı sağlar. Öncelikle yazmak istediğimiz texti belirler, ona uygun bir font türü ve büyüklüğü seçeriz. Bu aşamadan sonra yapmamız gereken tek işlem bu yazıya etkiyecek efektleri atamaktır. Yazılım farklı türde onlarca efekt sunmakta. Efekt eklentileri için hazırlanmış kalıpların özelliklerini değiştirmek suretiyle kendinize özgü efektler elde edebilirsiniz. SlideShow özelliği ile girmiş olduğunuz text üzerinde bütün efektlerin sırası ile kullanımlarını görebilir ve size uygun gelenini baz olarak alıp üzerinde gerekli rötuşları yaparak özelleştirebilirsiniz.

    Efekt Generator menüsü ise girmiş olduğunuz text için otomatik olarak yeni efektler üretir. Oluşturduğunuz kalıbı istediğiniz an ön izleme menüsünden görüntüleyebilir, daha sonra tekrar açarak üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Font Twister, BMP, JPEG, PNG, TIFF, WMF başta olmak üzere çok sayıda grafik formatına destek verir.


Sponsorlu Bağlantılar    Programın tek eksiği ise kısıtlama olarak yaptığınız efektler üzerinde ufak bir yazı konulması.

FontTwister v1.

FontTwister v1.için

Bu progrogram harika bişey.Eskiden beri kullanırım.yalnız cracklemeniz lazım yoksa yazılarınızın tam ortasında trial versiyon diye bir uyarı görüyorsunuz.

200- 14:42:4

FontTwister v1.

Lütfen yorumlarınızda FontTwister v1.crack, FontTwister v1.serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

FontTwister v1.Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız


    Sponsorlu Bağlantılar