Folx Gezginler İndir Mac İçin Dosya İndirme Yöneticisi (Mac) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Mac için Folx programı bilgisayarınız için ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Folx, Mac için en iyi dosya indirme asistanıdır. Bu ücretsiz dosya indirme yöneticisi, hoş bir tasarıma sahiptir ve kullanımı kolay, yenilikçi bir arayüz taşır. Bu program, kullanımı gereksiz olan tonlarca özellik taşımaz. Dosyaları indirmek için yapmanız gereken tek şey, web tarayıcınızda bulunan bağlantıya tıklamaktır. Ardından Folx gerekeni yapar.

Ayrıca bu program iki uygulamanın tek programda birleşmiş halidir. Yani bir tanesi ortak indirmeler, diğeri torrentler için olan iki indirme uygulamasına ihtiyacınız yoktur. Folx, bu indirmelerin tümünü tek uygulama halinde taşıyabilir.

Folx, birden çok indirme işleminizi parçalar halinde ayırabilir ve bunları aynı anda, hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir. Folx programında ayrıca indirme ve yükleme hızını ayarlamanız için bir seçenek de bulunur. Böylece en önemli indirmeleri onları sürükleyip listenin en başına bırakarak likli hale getirebilirsiniz. Çevrimdışı olmanız ya da web sitesinin kullanılabilir olmaması gibi beklenmeyen durumlara karşılık olarak Folx yazılımının indirmeleriniz için sunduğu otomatik sürdürme niteliği de bulunmakta.

Folx

Lütfen yorumlarınızda Folx crack, Folx serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Folx Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar