Folder Protector Gezginler İndir Dosya Şifreleme Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Folder Protector kişisel bilgi güvenliğinizi korumak için kullanabileceğiniz bir dosya şifreleme programıdır. Program sadece dosya şifreleme özelliğine sahip değildir. Folder Protector ile klasör şifreleme ya da disk sürücülerini kilitlemek de mümkündür. Program özellikle USB şifreleme işleviyle öne çıkmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

USB şifreleme özelliği sayesinde USB belleğinizi şifre korumasına alarak içindeki dosyalara erişimi engelleyebilirsiniz. Şifreleme aktifleştikten sonra şifrelenen dosyaları silmek, kopyalamak veya görüntülemek tamamen engellenmektedir.

Dosya kilitleme işleminin çok karışık olmadığı program genel olarak basit bir kullanım sunmaktadır. Dosya kilitleme programını çalıştırabilmek için programın .exe uzantılı dosyasını şifrelemek istediğiniz klasörün içerisine kopyalamanız, bundan sonra programı çalıştırarak şifre belirlemeniz gerekmektedir.

Program USB belleklerde olduğu gibi harici disk kilitleme ya da harici disk şifreleme özelliğine de sahiptir. Dosyaların şifre korumasını kaldırmak da şifrelemek kadar kolaydır. Şifre kaldırma işlemi farklı bilgisayarlarda da yapılabilir.

Küçük boyutlu program herhangi bir kurulum gerektirmemektedir. Sadece program dosyasına tıklayıp programı çalıştırabilirsiniz. Ayarlar bölümünde Türkçe dil seçeneğinin yer aldığı program bu özelliğiyle artı puan almaktadır.

Folder Protector genel olarak kişisel güvenliğinizi korumanıza kolay bir şekilde yardımcı olan kullanışlı bir klasör kilitleme programıdır.

Folder Protector

Folder Protector 6.1için
ibo tek

cok teşekkür ederim… işlerinizde de başarılar dilerim…

1201- 18:05:0

Folder Protector

Lütfen yorumlarınızda Folder Protector crack, Folder Protector serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Folder Protector Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar