FlexMail İndir (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

FlexMail kullanıcılarına HTML E-posta desteği sağlamasanın yanında güvenlik konusunda Pocket Outlook’u geride bırakmış gözüküyor. Çünkü SSL şifrelemesi ve SOCK Proxy desteği standart olarak kullanıcılarına sunuluyor.

Programın hazır e-posta ayarlarında Gmail,Yahoo,AOL gibi e-posta hizmeti sunan sağlayıcılar ve standart POP3/IMAPhesap ayarları bulunuyor. FlexMail‘in çok rahat gerçekleştirdiği işlemlerden bir tanesine çok sayıda e-posta hesabıyla hiç bir problem ve hız sorunu yaşamadan işlemleri yapabilmesi ve e-postalarınızı yerel sunucunuzda ki belirlemiş olduğunuz bir klasör ile eşitlenmiş durumda tutması.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca programla sık kullandığınız özelliklere klavyeden bir tuşu kısayol olarak atama, den dizinleyerek hızlı bir şekilde e-posta araması,Internet Explorer’daki adres tamamlama benzeri den kullanılan e-posta adreslerini otomatik tamamlama,gönder/al için e-posta kuralları oluşturabilme,her e-posta hesabı için ayrı uyarı şekli ve tonu gibi bir çok özellik programın içerisinde mevcut bulunmaktadır.

FlexMail

Lütfen yorumlarınızda FlexMail crack, FlexMail serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

FlexMail Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar