FileSee 6.25 Gezginler İndir Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

FileSee: güçlü bir Herşey-Dahil dosya göstericisi. Bu araç sizlere dosyaları hızlı bir şekilde görmeniz için yardım ediyor. Dosya yöneticisi, text dosya okuyucusu, resim göstericisi, pdf göstericisi, flash oynatıcısı, video oynatıcısı, mpplayer, midi player, hex dosya düzenleyici, html gösterici, zip dosyası göstericisi, dosya yeniden adlandırıcısı, masaüstü arama motoru, dll göstericisi, wav dosyalarını mp3’e dönüştürücü, pdf text açıcısı vb. gibi bir çok özellikle sizlere bilgisayarınız üstündeki dosyaları önizleme yaparken veya işlem yaparken hız kazanmanızı sağlıyor. Windows Gezginine benzer arayüzü ile kullanıcıların alışması kolay olan bu güçlü dosya yöneticisi ve göstericisi bilgisayar başında yaptığınız işlemlerde size bayağı bir zaman kazandırıcak.

 

Desteklediği Dosya Formatları:txt, html, htm, mht, shtml, shtm, pdf, swf, jpg, jpeg, gif, tif, tiff, bmp, png, ico, wmf, wmf, tga, pcx, wbmp, jp2, jpc, pgx, pnm, ras, j2k, psd, midi, mid, mp3, wav, avi, mpg, mpeg, wma, wmv, asf, zip, rar, cab, gzip, jar, tar, bh, lha, zoo, ace, arc, arj, fxd, fxr, fxm, xls, xl, xlt, ppt, pps, pot, doc, dot, vsd, exe, dll, ocx, ax, rm, ram, ra, rmvb, rp, rpm, rt, wpl, wmx, wmd, wmz, wax, wvx, cda, rmi, aif, aifc, aiff, au, snd, dvr-ms, mpe, mlv, mp2, mpv2, mp2v, mpa, mov, qt , etc.

Sponsorlu Bağlantılar

Artık MS Office dosyalarını (doc,xls,ppt) açtığınızda onları düzenliyebilicek ve kaydedebiliceksiniz. FavoriteFiles menüsü eklenmiştir. Favori dosyalarınızı ekliyebilirsiniz.Yazdırma fonksiyonu geliştirilmiştir. Pdf, resim ve fxm dosyalarını yazdırabilirsiniz.Slide Show fonksiyonu eklenmiştir.Çalışan son ayarları artık bir sonraki çalışmasında uygulayabiliyor.Address Toolbar eklenmiştir.Ve daha bir çok hata düzeltimi yapılmıştır.

FileSee 6.2

Lütfen yorumlarınızda FileSee 6.2crack, FileSee 6.2serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

FileSee 6.2Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar