fastPay Gezginler İndir Android için Mobil Ödeme ve Bankacılık Uygulaması (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Pek çok bankanın direkt olarak internet bankacılığı işlemlerini gerçekleştirmek üzere hazırlanmış olan mobil uygulamaları mevcut. Ancak Denizbank biraz daha farklı bir çizgi izleyerek mobil bankacılık haricinde direkt olarak Android akıllı telefonlardan ödeme işlemlerinin gerçekleştirilebilmesini sağlayan fastPay uygulaması oldukça yenilikçi bankacılık uygulamalarından bir tanesi.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamayı kullanarak Denizbank hesabınızın olup olmamasına bakılmaksızın Denizbank ATM’lerinden para yükleyebilir, bunu istediğiniz kişilere gönderebilir ve bu parayı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Tabii ki Denizbank müşterilerinin kendi kişisel hesaplarını direkt olarak uygulamaya bağlama imkanları da mevcut.

Uygulamada gerçekleştirebileceğiniz işlemler arasında çak gönder, TL yükleme, market ve restoran gibi ödeme yapılması gereken yerlerde mobil işlemlerle kartsız, nakitsiz bir şekilde ödeme yapma imkanına sahipsiniz. Her geçen daha fazla işyeri ile anlaşma gerçekleştiren Denizbank’ın fastPay uygulaması yakın zamanda en çok tercih edilen ödeme yöntemlerinden bir tanesi olabilir.

fastPay

fastPay Ekran Görüntüleri

  • Kilit ekranı
  • İşlemler menüsü
  • Alışveriş ödemesi
  • Ayarlar
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar