Ezan`ı Vakit Gezginler İndir Ezan Vakitleri Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Ezan`ı Vakit

ezan’ı vakit programı 17mevkiiye ait günlük ezan vakitlerini bünyesinde barındırır, vakitleri öğrenmek için hiçbir şekilde internete bağlanmaz. vakit namaz vaktinde zamanı geldiğinde ezan okur, vakit çıkmadan 30 dakika önce sizi uyarır, hicri takvimi gösterir, tüm özel günleri dinamik olarak hesaplayıp sizi uyarır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanımı
———–
Ayarlar sayfasında hangi mevkii için ezan vakitlerini öğrenmek istiyorsanız o mevkiiyi seçerek gerekli vakitleri alabilirsiniz, ayrıca her ezan vakti için farklı ezan dosyaları seçebilirsiniz, ezan dosyası yok ise kendi bünyesindeki dosyayı kullanacaktır.

e
zan’ı vakit programı tüm vakitleri kendi bünyesinde bulundurmaktadır, vakitler senelik olarak güncellenecektir, güncelleme dosyaları her senenin başında sitemizden dağıtılacaktır.

ezan’ı vakit programı aracılığı ile istediğiniz mevkii ya da mevkiilerin ezan vakitlerini aylık, yıllık, günlük, kısacası iki tarih arası rapor alabilirsiniz, ezan’ı vakit programı raporu (CSV, TXT, XLS (liste), HTML, XML) istediğiniz formatlara çevirebilir.

ezan’ı vakit programı vakti gelen tüm namaz vakitlerinde ezan okur.

ezan’ı vakit programı günde sadece defalık internete bağlanarak günün hadisini alır ve size gösterir, günlük hadisler her gün ekibimiz tarafından değiştirilecektir.

gezginlerr

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:64/ 45,142
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Üretici:ezan@vakti
Sponsorlu Bağlantılar