EverNote Gezginler İndir Doküman Yönetim ve Paylaşım Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Evernote not alma programı ile bilgisayar üzerine kuracağınız bu yazılım sayesinde sizin için önemli olan notları alabilir, bu notları geliştirebilir, link ekleyebilir, etiket ekleyebilir veya kategorilere ayırabilirsiniz. İsterseniz sadece lokal olarak çalışabileceğiniz gibi yarattığınız Evernote hesabına ve notlarınıza internet sitesi üzerinden de ulaşabilir ve çok kolay bir şekilde işlemlerinizi senkronize edebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Notlarınızı HTML, XML gibi formatlarda saklayarak gerekli olduğunda bunları paylaşabilir ve çalışma şartlarınızı daha da kolaylaştırabilirsiniz. Notları e-posta yolu ile gönderebileceğiniz gibi yazıcıdan da çıkartabilir ve yanınızda götürebilirsiniz.

Web sayfalarından alıntılar alabileceğiniz gibi, e-posta adreslerini, telefon mesajlarını, e-posta içeriklerini, şifrelerinizi, adresleri, dokümanları saklayabileceğiniz Evernote ile artık hiçbirşeyi unutmayacaksınız. 

Ajanda işlevi de gören Evernote ile tabletiniz varsa el yazınız ile de küçük notlar alabilir ve bunları daha sonra kullanmak üzere kaydedebilirsiniz. Ayrıca iPhone, Blackberry ve Windows Mobile işletim sistemine sahip akıllı cep telefonlarında da kullanabileceğiniz bir yazılım olan EverNote ile notlarınızı cep telefonunuzdan da yönetebilir ve internet üzerinden senkronize bir şekilde notlarınızı her bağlantıda görüntüleyebilirsiniz. Programın tüm mobil versiyonlarına sitemizin mobil kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Önemli! Program ücretsizdir ancak aylık 40 MB’lık bir veritabanı kullanmaya olanak tanımaktadır. Bu limit aşıldığında küçük bir ücret karşılığı Premium versiyona geçebilirsiniz.

 

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

EverNote


EverNote 4.6.2.792için
Hikmet Hikmet

mükmmel bir program…Tavsiye ederim

201- 22:31:3


 • EverNote 4.5.7.714için

  yasirov

  not alma programları arasında en iyisi

  1201- 14:49:3


 • EverNote için

  harika vallahi bu siteye ba ıyorum

  2200- 15:27:0

 • EverNote

  Lütfen yorumlarınızda EverNote crack, EverNote serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  EverNote Ekran Görüntüleri

 • Evernote Notlar
 • Evernote Seçenekler
 • Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar