Epiri Professional Gezginler İndir Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Tek tıkla bilgiye ulaşan Sözlük sistemdir.16Dilde Sözlük, Ansiklopedik bilgi, Terim açıklamaları oluşturulabilir.İnternetteki ve Kullandığınız programlardaki kelimeleri anlamanıza yardımcı olacak ve işinize hız katacaktır .Yabancı Haber sitelerinden, Ekonomi, Kültür, cel konulara birçok kelime bulunmaktadır.

Epiri Professional Kelime Deyim ve Terimler Epiri Professional da Türkçe ingilizce – ingilizce Türkçe, 200.000 kadar kelime bulunmaktadır.Epiri Professional programını alanlar Horizon Yazılımın oluşturduğu diğer sözlükleride ücretsiz edinebilirler.Epiri Professional ile internette herhangi bir dildeki internet sayfasını anlamanıza yardımcı kelimler bulunmaktadır.Epiri Professional bilgisayar programlarının temel kullanım kelimelerini bulabilirsiniz.Yabancı dillerdeki Grafik, Video, Ses, Resim, Ticari programların kullanımındaki kelimeleri içeririr.İnternet te girilen alışveriş sistemlerinden, forum sistemlerine kelimelerin anlamlarını bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Epiri Professional Çok dilde bir dünya. Epiri Professional da İnternet teki birçok kelime ve terimi anlayacaksınız.Epiri Professional, Bilgiye giden en hızlı yol .Epiri Professional ile birlikte artık Herkes ; Sözlük, Ansiklopedi, Almanak, Elektronik Katalog , lük , Bilimsel Çalışma.. oluşturabilir.İster kendiniz kullanırsınız , İsterseniz dünyaya dağıtırsınız.

İşlem yapabileceğiniz sözlükler;Türkçe-Almanca-TürkçeTürkçe DancaTürkçe FinceTürkçe-Fransızca-TürkçeTürkçe-Hollandaca-TürkçeTürkçe-İngilizce-TürkçeTürkçe-İspanyolca-TürkçeTürkçe İsveççeTürkçe-İtalyanca-TürkçeTürkçe NorveççeTürkçe-Portekizce-TürkçeEnglish-Dutch-EnglishEnglish-French-EnglishEnglish-German-EnglishEnglish-Italian-EnglishEnglish-Portuguese-EnglishEnglish-Spanish-EnglishEnglish Swedish 

Epiri Professional


Epiri Professional için

Program profosyenel kullanıcılar acısından güzel değil.Hazır program eklentileri ile yapılmış.kelime karşılıkları tam oturmuyor.birden farklı seçenek az.önemli ticari diller az hintce çince japon arapca farsca rusca ceviriler yok.bunların hazırladıkları ilkokul cocukları icin.????

201- 09:03:


 • Epiri Professional için

  programı debug versiyonunda veren ve böyle iddalı bir sistemi .net üzerinde çalıştıran bir firma hiç birşeyden haberdar değildir. Programı önermiyomurum. Biraz delikanlı olsalardı programı exceptionları açığa çıkaracak şekilde compile ederlerdi. Arkada milyon tane exception dönüyor kullanıcının haberi yok.

  2201- 13:41:0


 • Epiri Professional için

  sldot.dll serialshield firmasının lisans dll i dir.Birçok programda sentinel de serialshield ile lisans veriyor, bazı salak spyware programları logger saniyor.

  200- 07:12:2

 • Epiri Professional için

  güzel ve geniş çaplı birşey fakat anasayfada yazılan tüm sözlüklere erişemedim, yinede iyi tşk ler

  200- 13:38:5

 • Epiri Professional için

  gayet iyi bir sözlük bence her bilgisayarda olması gerek

  20 200- 21:23:1

 • 1
 • 2
 • Epiri Professional

  Lütfen yorumlarınızda Epiri Professional crack, Epiri Professional serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  Epiri Professional Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar