Elmedia Player Gezginler İndir Mac İçin Medya Oynatma Aracı (Mac) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Mac için Elmedia Player programı, pratik ve çok fonksiyonlu bir medya oynatıcısıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çok çeşitli formatları oynatabilen bu oynatıcı ile ortam kütüphanenizi hem kullanımı kolay bir kütüphane olarak hem de iTunes’a benzeyen bir program olarak bulacaksınız. Elmedia Player ile çalma listesi oluşturabilir, bu listeyi yönetebilir ve silebilirsiniz. Akıllı çalma listesi özelliğinden yararlanmayı da deneyebilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için özel parametreler seçin ve sonra Elmedia Player, dosyaları, sizin seçmiş olduğunuz kriterler ile otomatik olarak birleştirerek organize etsin.

Ayrıca PRO sürümde bu özelliklerden daha fazlasını da bulabileceksiniz. RTMP kanalları dahil olmak üzere video ve animasyonları web üzerinden doğrudan sabit sürücünüze indirebilir, tam ekran modunda oynatarak tadını çıkarabilirsiniz. En beğendiğiniz anı ekran görüntüsü alarak kaydedebilirsiniz. Bunların yanı sıra, Elmedia Player,  size tüm videoyu ekran görüntüleri dizisine dönüştürme imkanı da sunmakta.

Bu oynatma aracı ile Mac bilgisayarınızda FLV, SWF, XAP (Silverlight), RM and RV (Real), AVI, MOV, MP4, WMV, DIVX formatları dahil olmak üzere çok sayıda formatta  medyayı oyatabilirsiniz.

Elmedia Player

Lütfen yorumlarınızda Elmedia Player crack, Elmedia Player serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Elmedia Player Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar