Elite Forces Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Arapça ve İngilizce’nin ardından Türkçe dil desteğine kavuşan Elite Forces, City of Steam’den tanıdığımız DAO Games tarafından yayınlanıyor. Federasyon kuvvetleri ile mikro çiplerle güçlendirilmiş Modifier kuvvetlerinin arsındaki savaşı konu alan oyunda Özel Kuvvetler, Komando ve Destek Birimi adında her biri farklı yeteneklerde uzmanlaş 3 farklı karakter sınıfı bulunmakta.

Elite Forces

Seviye ve Rütbe Sisteminin de bulunduğu Elite Forces’da savaş alanında kendini kanıtlayan oyuncular seviye ve rütbe atlayarak, yeni yetenek ve güçlere kavuşabiliyorlar. PvP savaşlarının yanı sıra takım bazlı PvE savaşlarının da yapılabildiği Elite Forces’da FPS oyunlarının vazgeçilmezi olan Takım ve Bomba Modlarının yanısıra Virüs Modu, Av Modu ve Direniş Modu gibi birçok oyun modu yer alıyor.
Kapsamlı bir karakter ve silah özelleştirme sistemi bulunan oyunda oyuncular oyun tarzlarına ve taktiklerine göre kullandıkları silahlara farklı ekipmanlar uygulayabiliyor ve karakterlerinin görünüşlerini bir çok yönden değiştirebiliyorlar.

Elite Forces İndir


Sponsorlu Bağlantılar