eIMAGE Recovery Gezginler İndir Silinen Resimleri Kurtarma Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

eIMAGE Recovery programı sayesinde zarar görmüş ya da yanlışlıkla silinmiş resim ve multimedya dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. Program dijital kameraların kullandığı neredeyse tüm veri depolama araçlarını kullanabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Arayüzünün kullanımı kolay ve derin taramaların yanında hızlı taramalara da imkan sağlıyor. Kurtarılabilecek dosyaları bulduğunda önizleme olarak gösteriyor ve zarar görmüş olanları işaretliyor. Ayrıca sadece silinme değil format işlemleri sonrasında kaybolan dosyalarınızı da bulma konusunda başarılı. Birkaç kez format atıldıktan sonra bile den kalma dosyaları bulabiliyor.

Eğer sizin için önemli resimlerinizi ya da multimedya dosyalarınızı kaybettiyseniz eIMAGE Recovery son şanslarınızdan birisi olabilir.

Kurtardığı Dosya TürleriBMP, GIF, JPG , JPEG, PNG, TIF, TIFF, Canon Raw File (CRW, CR2), Fuji Raw File (RAF), Kodak Raw File (DCR), Minolta Raw File (MRW), Nikon Raw File (NEF), Olympus Raw File (ORF), Pentax Raw File (PEF), Zigma Raw File (X3F), RIFF, AVI, MID, MIDI, MOV, MPG, MPEG, WAV Desteklediği Flash KartlarDigital Media – Apacer, Agfa, AVB, Canon, Casio, Compaq, DataPack Portable PC Card, DataTraveler 2.0, Dycam, NEC Digimaster, Epson, Ericsson, Everex, Fuji, Fujitsu, Hitachi, Hama, HP, Intel StrataFlash, JVC, Kingston, Kingmax, Kodak, Konica, Kyocera, LG Electronics, Memorex, Minolta, Mitsubishi, Mustek, Nikon, Olympus, Panasonic, PC Card Hard Drive, Pentax, Philips, Polaroid, Pontis, PQI, Promaster by Wolfe’s Camera, Pretec, RCA, Ricoh, Ridata, Ritek, Samsung, SanDisk, Sanyo, Sharp, Sony, Sigma, Sound Vision, SuperMedia, SuperMedia Pro, Super Talent, Transcend, Toshiba, Verbatim, Umax, Vivitar, Xelo, Flash RAM, Ramjet, Yashica

eIMAGE Recovery


eIMAGE Recovery 3.0 için

similamist

bu program daha sildiğim fotoğrafları buldu ama hiçbir şekilde bulunan fotoğraflar bilgisayara kaydedilmiyor. nasıl yapılacağını söylerseniz çok sevinirim

20 201- 14:16:4

eIMAGE Recovery

Lütfen yorumlarınızda eIMAGE Recovery crack, eIMAGE Recovery serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

eIMAGE Recovery Ekran Görüntüleri

  • Depolama Aygıtı Tarama Ekranı
  • Desteklenen Dosya Tipleri
  • Önizleme Ekranı
  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar