Efficient To-Do List Free Gezginler İndir Görev Yönetimi Uygulaması – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Efficient To-Do List Free profesyonel, şık, kullanışlı ve ücretsiz bir görev yönetimi yazılımıdır. Yapmanız gereken işleri not alarak en verimli şekilde tamamlayabilir ve düzenli olarak kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir işe başlamadan  Efficient To-Do List Free ile yeni bir görev kaydı oluştururken, yapacağınız işin başlangıç tarihini, bitiş tarihini, lik durumunu, ne kadar sıklıkta size hatırlatılması gerektiğini belirleyebiliyorsunuz. Bu şekilde program size yapmanız gereken işe başladıktan sonra işi tamamlamak için ne kadar zamanınız kaldığını, hangi görevlerin daha likli olarak yapılması gerektiğini belirterek daha organize bir şekilde çalışmanıza yarar sağlayacaktır.

Kendi görev listeniz içerisinde farklı görevlere farklı etiketler atayarak aynı görev gruplarını rahatça gruplayabilir, hangi içerisinde hangi görevleri yetiştirmeniz gerektiğini takip edebilir, arama çubuğu sayesinde anahtar kelimelere göre görevlerinizi arayarak çabucak ulaşabilirsiniz.

Efficient To-Do List Free ile tüm yapmanız gereken işleri bir plan doğrultusunda düzenli bir şekilde yaparak hiç aksatmadan zamanında bitirebilirsiniz.

Efficient To-Do List Free

Efficient To-Do List Free Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar