Easy Convert Gezginler İndir Video ve Ses Dönüştürme Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Eğer ses ve video dosyalarınızı bilgisayarınızdan farklı cihazlarda oynatmakta sıkıntı yaşıyorsanız Easy Convert yardımınıza koşacak kullanışlı bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz olarak sunulan program ses dönüştürme ve video dönüştürme ihtiyacını karşılayarak hızlı bir çözüm sunmaktadır. Program ile saniyeler içinde format değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Program sade bir arayüze sahiptir.  Sadece ihtiyacınız olan kısayolları içeren program gereksiz menüler ve tuşlar ile görüntü kalabalığı yapmaz. Bu şekilde oldukça kolay bir kullanım sunan program kullanıcı dostu olmaktadır.

Programın videoyu MP3’e dönüştürme özelliği sayesinde video dosyalarınızı MPçalarınızda ya da telefonunuzda dinleyebilirsiniz. Program MPdosyaları haricinde AVI, WAV, FLV, MP4, FLAC, MKV, OGG, MPEG formatlarını da destekeyerek değişik ses ve video formatları arasında geçiş yapmanızı sağlar.

Program video kalite ayarı özelliği ile dönüştürülecek dosyalar için farklı kalite seçenekleri sunar ve ihtiyaca yönelik bir kullanım sağlar. Program genel olarak amaca hitap eden, karışık olmayan bir format değiştirme yazılımıdır.

Easy Convert

Easy Convert Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar