Easy Calorie Counter Gezginler İndir Kolay Kalori Hesaplama Programı (Mac) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Mac için Easy Calorie Counter programı, USDA beslenme veri tabanını kullanarak bulut tabanlı kullanıcı gönderilerinde arama yapmanızı ve kendi girişlerinizle veri tabanını popüler hale getirmenizi sağlayan bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kolay Kalori Hesaplama Programı, USDA beslenme veri tabanındaki kalori bilgilerini kullanmanızı sağlar. Bulut tabanlı kullanıcı gönderilerinin yer aldığı bölümde arama yapabileceğiniz bu program ile kalori hesabı yapmak çok kolay olacak. Ayrıca USDA beslenme veri tabanını kendi girişleriniz ile daha popüler hale getireceksiniz.

Başlıca özellikleri:

 • USDA yemek ve beslenme veri tabanında arama yapın
 • Kendi oluşturduğunuz yemek veri tabanında arama yapın
 • Bulut tabanlı veriler arasında kullanıcıların gönderilerinde arama yapın
 • Bu yazılım, web tarayıcısı ile birleşiktir ve internet üzerinde bu uygulama aracılığı ile arama yapmak mümkündür. Arama yaptığınız sırada, aradığınız kelimeyi yazdığınızda otomatik tamamlama özelliği devreye girer. Kendi yiyeceklerinizi veri tabanına kolayca ekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra eklemek istediğiniz bir tarif varsa bunu da eklemek oldukça kolaydır. Yemek lüğünüze her ünüzü hızlı ve basit şekilde kaydedebilirsiniz. lük kalori ihtiyacınızı hesaplamak için hesaplayıcıyı kullanabilirsiniz. 

  Easy Calorie Counter

  Lütfen yorumlarınızda Easy Calorie Counter crack, Easy Calorie Counter serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  Easy Calorie Counter Ekran Görüntüleri

 • Lisans:

  Ücretli

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar