e-DoğrudanTemin Gezginler İndir Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

PROGRAMIN DİĞER ÖZELLİKLERİ İSE ŞÖYLE;

Sponsorlu Bağlantılar
 • Hızlı ve Hatasız Doğrudan Teminler e-DoğrudanTemin, kanun kapsamındaki idarelerin tüm doğrudan teminlerini, ilgili mevzuat gereğince düzenleyebilmelerini, süreci takip edebilmelerini, kısaca tüm temini hızlı ve hatasız sonuçlandırabilmelerini sağlar.
 • Doğrudan Temin Otomasyonu e-DoğrudanTemin, temin sürecinin tamamının bilgisayar ortamında yürütülmesini ve kontrol edilmesini sağlar. Temin sürecinde, birden fazla birimin ya da kullanıcının görev alması durumunda, ağ ortamında işlemlerinin yürütülmesine olanaklı kılar.
 • Güvenlik e-DoğrudanTemin, temin dosyalarının yetkisiz kullanıcılar tarafından düzenlenmesini, kopyalanmasını ve yazdırılmasını engellemek amacıyla kullanıcı yetkisi tanımlama ve parola koruması uygulamalarına olanak sağlar.
 • Benzersiz Raporlama ve İstatistik Kullanıcı sonuçlanmış ve/veya devam eden doğrudan teminlerini her ayrıntıda raporlayabilir. § Bütçe Tertibi ve Ödenek Kontrolü İzlenmesi gereken ödenek harcamaları, bütçe tertiplerine, türlerine, tarih aralığına göre izlenir, raporlanır.
 • celleme Mevzuatta olabilecek değişiklikler ve programın yeni sürümü internet üzerinden anında yükleniyor. Bu sayede kullanıcılar değişiklikler karşısında sürekli cel kalabiliyor.
 • Şablonlarla Çalışma Standart formlara uygun olarak program tarafından oluşturulan tüm belgeler için, idareler kendilerine özel uygulamalar için şablonlar oluşturabilir ve bu şablonları istedikleri zaman kullanabilir.
 • Uzmanlardan Destek Konusunda uzmanlardan oluşan ve size yardımcı olacak profesyonel bir destek ekibiniz var. Dilerseniz www.oska.com.tr‘yi tıklayarak, dilerseniz telefonla destek hattımızı arayarak destek alabilirsiniz.
 • Kullanıcı Dostu Gelişmiş yazılı ve on-line yardımı ve kolaylığı ile Oska’nın kullanıcı dostu programlarından biridir.
 • e-DoğrudanTemin

  e-DoğrudanTemin için

  Ben bu programı yükledim ve denedim. Oldukça detaylı hazırlanmış bir program, üretici firmanın sözünü ettiği özellikleri yapıyor. Demoda ancak adet kayıt açılabiliyorsunuz. Fiyatı alternatif programlara göre biraz yüksek olmakla birlikte oldukça kaliteli hazırlanmış bir program. Kesinlikle tavsiye ederim.

  2200- 13:38:5

  e-DoğrudanTemin

  Lütfen yorumlarınızda e-DoğrudanTemin crack, e-DoğrudanTemin serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar