DVD to DVD Gezginler İndir DVD Kopyalama Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

DVD to DVD kopyalama programı ile DVD’yi DVD’ye kopyalamanız ve tek veya çift katmanlı disklere DVD riplemeniz mümkündür. Kopyalama işlemleri kalite kaybı olmaksızın hızlı şekilde tamamlanır.

Sponsorlu Bağlantılar

DVD’leri ripleyin:

Çoklu ses ve alt yazı izlerini destekleyen bu yazılım kolay ses ve alt yazı parçalarının seçimi için video oynatıcı ile bütünleşmiştir. Giriş dosyaları olarak ISO görsellerini desteklemektedir. Orijinal bölümler alabilirsiniz ya da kendiniz de oluşturabilirsiniz. DVD’yi sabit sürücüye ripleyebilir ya da çeşitli formatlarda kopyalayabilirsiniz.

Hızlı kopyalama işlemi:

Yardım rehberi, kopyalama işleminde en iyi kaliteyi elde etmeniz için yardımcı olacaktır. Canlı ön izleme ve en iyi görüntü kalitesi için Gelişmiş Görüntü Filtresi kullanılır. Çok çekirdekli işlemciler için iyileştirilmiştir yani daha hızlı dönüştürme elde edebilirsiniz. NVIDIA CUDA hızlı donanım kodlamayı kullanarak üç kat hızlı dönüştürme yapmanız mümkündür. Gelişmiş kalite için geçişli kodlama ve çoklu eş zamanlı dönüşümler mevcuttur.

Tek tıklama ile kopyalama:

Film ve dizi de kopyalayabileceğiniz DVD to DVD programıyla kopyaladığınız içerikleri AVI, MKV, MP4, Xbox ve iPad formatlarına dönüştürebilirsiniz.

Kopyalanan içerikler herhangi bir DVD oynatıcıda oynatılabilir:

PAL ve NTSC diskleri de oluşturabileceğiniz bu yazılımla kopyalanan DVD’ler her DVD oynatıcısında oynatılabilir. Menüler oluşturabileceğiniz gibi tam ekran ya da geniş ekranda da izleyebilirsiniz. Program, yazma aracı da içermektedir. 

DVD to DVD


DVD to DVD 2.1.1.3için
Selim

Bir kere ücretsiz değil. Deneme sürümünde hiç bir şey yapamadım ekrana baka kaldım. Yazdığı gibi DVD’den DVD’ye kopyalama diye bir şey yok. Sadece video formatı filan seçilebiliyor.

201- 10:07:4

DVD to DVD

DVD to DVD Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar