DVD to DVD DVD GEZGİNLER Bedava İndir Kopyalama Programı Ücretsiz Download

Sponsorlu Bağlantılar

DVD to DVD

DVD to DVD programı sayesinde DVD‘lerinizi hızlı bir şekilde dilerseniz tek veya çift katmanlı olarak kopyalayabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan yazılım tamamen ücretsizdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Aynı zamanda çoklu ses ve alt yazı izlerini destekelemektedir. Program ile video  dosyalarınızı da sorunsuz bir şekilde oynatabilirsiniz. ISO dosyalarını desteklediğinden dolayı giriş dosyalarınızı dilerseniz kendiniz ayarlayabilirsiniz. İçerisinde bulunan yardım rehberi kopyalama işlemi yaparken sizi yönlendirebilir.

Canlı ön izleme özelliği sayesinde programda neler olup bittiğini görüntüleyebilirsiniz. İçerisinde oldukça gelişmiş görüntü özellikleri bulunmaktadır.

 DVD to DVD ile kopyalamış olduğunuz verileri AVI, MKV, MP4, Xbox ve iPad formatlarında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.
 Kopyalanan içerikleri DVD’de oynatın!
NTSC ve PAL diskleri oluşturabildiğiniz bu yazılımla kopyalanan DVD‘ler DVD oynatıcısında oynatılabilir özelliğe sahiptir. Eğer sizde kopyalamış olduğunuz verileri DVD oynatıcısında oynatmak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde programı indirebilirsiniz.
gezginlerr
Sponsorlu Bağlantılar