DU Meter Gezginler İndir İnternet Veri Akışı Takip Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

DU Meter ile internete bağlı bulunduğunuz modeminizdeki veri akışını takip edebilir, bağlantı hızınızı ölçüp görebilirsiniz. ADSL ve diğer herhangi bir tür internet bağlantısı kullanıcıları tarafından kullanılabilen bu program ile download ve upload miktarlarınızı an ve an takip edebilirsiniz. Veri akışını size gerçek zamanlı bir grafik ile sunan program basit arayüzü ve sadeliği ile her türden bilgisayar kullanıcısı için kolay ve anlaşılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

DU Meter sisteminiz üzerinde çalışırken bağlantı verilerini lüğe ustalıkla kaydederken, kendini celleme özelliği ile her zaman en cel sürümüyle size hizmet etmektedir. Kullanışlı bir program olan DU Meter bellek kullanımı konusunda da sizlere sorun çıkartmayacak sadece işini yapan verimli bir program diyebiliriz. Artık sisteminizi ve kendinizi hiç yormadan kolaylıkla modem veri akışını takip edebilecek ve kotalı kullanıcılar için sağlıklı bir kota ölçme aracına sahip olacaksınız.

DU Meter

DU Meter için

bu vermiş olduğunuz programın (DU Meter v3.0Build 200)açıklamalarında TÜM DİLLER olarak yayınlamışsınız.sanırım bu programın içerisinde böyle bir secenek yok.dilleri değiştirelim. + varsa lütfen sizden yardım bekliyorum.teşekkür ederim bu program için ve bu site için.gercekten size güvendiğim için ilk baktığım site.

1200- 23:22:

 • DU Meter için

  rnbu DU Meter v3.0Build 200 in dil ayarı nasıl yapılıyorum yardımcıolursanız sevinirimrn rn

  2200- 01:53:1

 • DU Meter için

  güzel bir uygulamabirde türkçe dil desteği olsa daha da iyiolacak

  2200- 22:12:2

 • DU Meter

  Lütfen yorumlarınızda DU Meter crack, DU Meter serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  DU Meter Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar