Dream:ON Gezginler İndir iOS için Rüya Düzenleme Uygulaması (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Bu gece rüyamda ne görsem acaba? Evet yanlış duymadınız, artık yatağınıza yatmadan o gece istediğiniz rüyayı görmenize yardımcı olacak bir iOS uygulaması olan Dream:ON, iTunes’ta yerini aldı bile.

Kontrolsüz bir şekilde rüya görmek insanların yorgun uyanmasına yol açabilecekken, rüyalarınızı kontrol altına alıp ne görmek istediğinize karar verirseniz göreceğiniz rüya sabah kalktığınızda bütün bir ünüzün güzel geçmesini sağlayabilir. Britanyalı Profesör Richard Wiseman rüyalarla ilgili araştırmaları sonucunda insanların istedikleri rüyaları görebilecekleri bir iOS uygulaması geliştirdi.

Sponsorlu Bağlantılar

Dream:ON adlı uygulamayla kullanıcılar yatmadan hangi rüyayı görmek istediklerini ayarlayarak, mobil cihazlarını baş hizasında ters bir şekilde yanlarına koyuyorlar. Kullanıcı uykuya daldıktan sonra uygulama kullanıcının hareketlerini izleyerek daha den ayarlanmış olan ses sinyalleri sayesinde görmek istediğiniz rüyayı görmenize yardımcı oluyor ve sabah daha dinç ve zinde uyanmanıza olanak tanıyor.

Uygulamayı kullananlar, uyku düzenleri hakkında fikir sahibi olabilecekleri gibi, rüyalarında gördükleri insanları Facebook üzerinden paylaşma imkanıda bulacaklar. Dream:ON adlı uygulamayı indirerek ücretsiz olarak gelen senaryoyla rüyalarınıza ayrı bir renk katabilirsiniz. Eğer uygulamadan memnun kalırsanız diğer rüya senaryolarını belirli bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz.

Dream:ON

Dream:ON 1.0 için

spoilers

i-tunes’a ekledim ama nasıl kullanacağımı çözemedim. yardımcı olabilir misiniz?

2201- 04:44:4

Dream:ON

Dream:ON Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar