Drag Racing: Bike Edition Gezginler İndir Motor Drag Yarışı Oyunu (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Araba yarışı meraklısı olsun olmasın her tür oyuncuyu kendisine bağlamayı başaran bir Android oyunu olan popüler araba yarışı Drag Racing şimdi motor yarışı olarak Drag Racing: Bike Edition adıyla karşımızda.

Drag Racing: Bike Edition adlı yeni oyunumuzda bu kez arabalarla değil motosikletlerle yarışıyoruz. Yarış modları içerisinde hızlı yarış, kariyer, antrenman ve  online yarış modları bulunmakta. Kariyer modu çevrimdışı olarak tek başınıza sıkılmadan oynayabileceğiniz bir mod olarak dikkat çekmekte. İstersenizde online yarış modunda dünya üzerindeki binlerce oyunu oynayan insanla yarışma şansına da sahipsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca oyun içerisinde satın alıp kullanabileceğimiz tam 1farklı yarış motoru ve motorlarımıza yapabileceğimiz geliştirilmiş bir çok yükseltme bulunmakta. Hatta yaptığınız yükseltmeler dışında daha da hızlı bir yarışçı olmayı hedefliyorsanız motorunuzun ince ayarlarıylada oynayabilme şansına sahipsiniz.

Dünya üzerinde rekorları egale ederek listelere girebilir, arkadaşlarınızla yarışabilir ve isterseniz kazandığınız yarışların sonuçlarını sosyal ağlar üzerinden paylaşabilirsiniz. Drag Racing: Bike Edition ile motorunuzun üzerine atlayın ve rekorları egale edin. Bağımlılık yapacak bu oyunu Android işletim sistemine sahip bir mobil cihazı olan herkes bence denemeli.

Drag Racing: Bike Edition

Drag Racing: Bike Edition Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar