DivX Author Gezginler İndir Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

DivX 6 (.divx), DVD’lerdeki seçim menüsü, çoklu dil ve altyazı desteği gibi konforlu özellikleri destekleyen bir medya biçimi. Bu biçimle uyumlu yazılımlar ve DVD oynatıcılar uzun süredir piyasada. Ancak performanslı DivX hazırlama araçları için aynısını söylemek mümkün değildi. Bu boşluğu doldurmak için geliştirilen DivX Author sunduğu çok sayıda sihirbazla kullanıcılara yardımcı oluyor. Çok sayıdaki kişiselleştirilebilir menü şablonları ise kullanıcılar açısından zaman kazandırıcı.

Sade arayüz, içerdiği birçok hazır şablon, çoklu ve altyazı desteği, kolay kullanım ve gelişmiş seçenekleriyle DivX hazırlarken ihtiyaç duyabileceğinzi birçok özelliği destekleyen program ile kendi DivX’lerinizi yaratabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer Özellikler:

1. DivX Author DVD, MPEG1/2, AVI, WMV ve QuickTime dosyalarını alabiliyor.2. Video başlıklarının her birine iki ses ve altyazı ekleyebilirsiniz.3. SRT ya da DivX’in kendine özgü biçimindeki alt yazılar kullanılabiliyor.4. Dolby Digital 5.biçimli sesleri yalnızca Dolby Digital 2.0 olarak kullanabiliyor.5. Kırpma modülü üzerinden hassas bir şekilde çalışmak mümkün.

Ancak Smart Rendering özelliğinden yoksun yazılımda videoların her defasında zaman alıcı ve kalite kaybıyla sonuçlanan yeniden kodlanmaya tutulması programın eksi puan verilebilecek kısımlarından.

 

DivX Author stabilite sorunlarını aştığında eksiksiz bir authoring aracı halini alıcak.

DivX Author

Lütfen yorumlarınızda DivX Author crack, DivX Author serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

DivX Author Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar