DigiSecret Pro 2.1 Gezginler İndir Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

DigiSecret kolay kullanımlı, güvenli ve güçlü bir dosya paylaşım ve şifreleme aracı. Güçlü ve kendini ispatlamış şifreleme algoritmaları ile şifrelenmiş arşivler ve self-extracting EXE dosyaları hazırlamanıza yardımcı oluyor. Bu hazırladığınız arşivleri şifreli ve güvenli bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. DigiSecret aynı zamanda güçlü ve akıllı bir dosya sıkıştırma özelliği içeriyor.

Artık şifrelediğiniz dosyaları ayrı bir şekilde sıkıştırmanıza gerek kalmayacak. Windows shell ile ile entegrasyon özelliği de taşıyon bu yazılım dosyalara sağ tıklayarak hemen şifreleme ve sıkıştırma işlemlerini yapmanıza olanak tanıyor. Program aynı zamanda tam anlamıyla sürükle bırak özelliğinide destekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

DigiSecret dosyalar ve arşivlerle çalışma yapma işlemlerini çok basit bir hale getiriyor. Basit ve kullanıcıların kolay alıştığı arayüz ile sizlere güvenli arşivler yaratmanızda veya okumanıza yardımcı oluyor. Hertürlü ekleme, silme, arşivleme ve modifiye işlemlerini en basit şekilde yapabiliyor ve çoklu arşiv düzenlemesi yapabiliyorsunuz.

Aynı zamanda sizler için en önemli bilgileri DigiSecret yüklü olmayan kişilerle bile en güvenli şekilde paylaşabilirsiniz. Belirlediğiniz şifreyi karşı tarafın doğru girmesi durumunda dosyanın içindeki tüm bilgilere karşı tarafta kolaylıkla ulaşabilecektir. Böylece arşiv dosyası içindeki tüm verilere paylaştığınız kişi erişebilecek ve istediği dosyaları alabilecektir.

DigiSecret programı USA dışında yazılmış ve tamamlanmıştır ve hiçbir arka kapı veya escrow keyi içermemektedir. Yani tamamen güvenli ve özel bir alan yaratılmış bulunmakta. Dosyalar şifrelenirken en karışık algoritmaları kullanıyor ve en iyi matematikçiler tarafından üretilen CAST (128-bit key), Blowfish (448-bit key), Twofish (256-bit key), ve Rijndael (aynı zamanda şu isimle bilinir AES, 256-bit key) şifreleme tekniklerine sahiptir.

 

Artık tüm özel bilgilerinizi rahatlıkla saklayabilicek ve digital dünyanın kötü niyetli yazılım ve kişilerinden korunabileceksiniz. Programın Lite sürümünün denemek istiyorsanız yükleme bilgisi bölümünden indirme adresine ulaşabilirsiniz.

DigiSecret Pro 2.


DigiSecret Pro 2.için

arkadaslar fazla anlamadım ama bu programı yıne de guzel tşk ler

200- 17:24:0

DigiSecret Pro 2.

Lütfen yorumlarınızda DigiSecret Pro 2.crack, DigiSecret Pro 2.serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Lisans: Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar