Desktop Authority Gezginler İndir Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

 

Desktop Authority, Windows tabanlı networklerde sistem yönetecilerinin masaüstü sistemleri ve üzerinde çalışan uygulamaları merkezi bir biçimde, proaktif olarak yönetebilmelerine ve güvenliklerini sağlamalarına yarayan bir programdır. Spyware uzaklaştırma ve yama yönetim (patch management) seçenekleri ile de networkleri daha büyük sorunlara karşı koruyabilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Masüstü sistemlerin ayarlarını manual olarak yapmak geçmişte kalmış bir iştir. Desktop Authority sistem yönetecilerine Windows 95’ten XP’ye kadar masaüstü sistemleri yönetebilmeleri için komple bir çözüm sunar: Sürücüleri map etme Yazıcı ekleme ve çıkarma Kısayolları yönetme Klasör yönlendirme Outlook profillerini konfigüre etme Microsoft Office ayarlarını kurma Registry’i edit etme ve izin yönetimi File Sistem yönetimi Yama yönetimi Anti-Spyware yönetimi XP SP2’deki Windows firewall yönetimi

Bu özellikler, Desktop Authority programını masaüstü sistemleri konfigüre etmek, uygulama kurulumlarını, e-mail profillerini, yazıcıları ve diğer işleri yönetmek için ideal bir çözüm haline getirmektedir.

Desktop Authority

Lisans: Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar