Delete Skype History Gezginler İndir Skype Geçmişini Silme Aracı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Delete Skype History programı, Windows işletim sisteminizde kullandığınız Skype yazılımınız ile yaptığınız görüşmeler için görüşme geçmişini silmeye yarar.

Sponsorlu Bağlantılar

Skype, dünyada çok sayıda kişinin iletişim amacıyla kullandığı bir programdır. Evde, işte, akıllı telefonlarımızda, akıllı televizyonlarımızda, kişisel ya da paylaşılan bilgisayarlarımızda, özel ya da ortak alanlarda kullandığımız bu yazılımın bizim özel görüşmelerimizi saklı tutması çok önemlidir. Fakat Skype görüşme geçmişi gibi bilgisayar kayıtları, özel hayatınıza başka şahıslar tarafından erişilmesine sebep olabilir. Ayrıca görüşme sırasında izlenmeyi de göz ardı edemeyiz.

Delete Skype History bilgisayar programı, gizliliğinize yapılan saldırı problemlerini çözer ve çalışırken kullandığınız ya da ortak kullanımda olan bilgisayarlardan Skype görüşme geçmişinizi siler.

Programı şunlar gibi pek çok amaç için kullanabilirsiniz:

 • İletişiminizin başkaları tarafından görüntülenmediğinden emin olmak istediğinizde
 • İnternet cafede bir görüşme yaptıysanız ve sistem yöneticisinin ya da diğer ziyaretçilerin özel görüşmelerinizi okumasını istemiyorsanız
 • Çalıştığınız bilgisayar üzerinde arkadaşlarınız, aile fertleriniz ya da tanıdıklarınızla yaptığınız özel görüşmelere sistem yöneticisinin, iş arkadaşlarınızın ya da patronunuzun erişmesini istemiyorsanız bu basit arayüzlü program size yardımcı olacaktır.
 • Delete Skype History

  Lütfen yorumlarınızda Delete Skype History crack, Delete Skype History serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  Delete Skype History Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar