Defender II Gezginler İndir Android için Kale Savunma Oyunu (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Defender II, bir kale savunma oyunudur.

Sponsorlu Bağlantılar

Android cihazlar için hazırlanan bu oyunun temel amacı kalenizi canavarlara karşı savunmaktır. Canavarlar hiç pes etmeden kalenizi yıkmaya gelecekler, sizde savunucunuzla ve çeşitli büyülerinizle onları durdurmaya çalışacaksınız. Local ve Battle modlarından istediğinizi seçerek amacınıza göre oyunu oynayabilirsiniz. Battle seçeneğiyle internet erişiminin olduğu yerlerde rakiplerinizle karşılaşabilirsiniz. Battle modunda canavarlara kim daha uzun süre karşı koyabilirse o kazanır.

Yapılan görevlerle daha güçlü bir kaleye ve savunucuya sahip olabilirsiniz. Her seviyede savunucunuz güçlenmektedir. Seviye atladıkça kazanılan altın ve mücevherlerle savunucunuzu, büyülerinizi ve kalenizi güçlendirebilirsiniz. Yetenek ağaçları sayesinde en iyi özelliklere sahip olmak için gerekli olan yetenek seviyelerini görebilir ve ona göre güçlendirmeleri yapabilirsiniz.

Tabii ki siz seviye atladıkça canavarlarda güçlenerek sizi daha fazla zorlayacaktır. Kale savunma oyunlarını sevenler için eşsiz ve akıcı bir oyundur.

Defender II oyununun özellikleri;

 • Başka kullanıcılarla oynama desteği
 • Görevler sayesinde ekstra özelliklere sahip olma
 • Akıcılık
 • Defender II

  Defender II Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar